Reklama

Szadź

Ocena
serialu
4,6
Przeciętny
Ocen: 1047
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tak mieszka Maciej Stuhr! Oszałamiająca posiadłość zachwyca!

Maciej Stuhr jest obecnie jednym z najbardziej lubianych i rozchwytywanych polskich aktorów. Równie mocno, co karierą zawodową, fani aktora zainteresowani są jego życiem prywatnym. Gwiazdor jednak zwykle rzadko wypowiada się na temat swojej codzienności i kwestii rodzinnych. Wiadomo, że od 2015 roku jest związany z dietetyczką Katarzyną Błażejewską, a owocem ich miłości jest 4-letni Tadeusz. Rodzina mieszka w pięknym domu otoczonym ogromnym ogrodem. Sprawdzamy, jak wygląda gniazdko popularnego aktora!

Maciej Stuhr - popularność

Syn słynnego Jerzego Stuhra nie od razu zdecydował się pójść w ślady ojca. W 1998 roku ukończył studia psychologiczne na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, broniąc pracy dyplomowej pt. "Reakcje publiczności kabaretowej". Dopiero kilka lat później zdecydował, że zwiąże swoją przyszłość z aktorstwem. W 2003 roku został absolwentem PWST w Krakowie.

Popularność przyszła dość szybko, a Stuhr od lat pozostaje jednym z czołowych polskich aktorów. Do najważniejszych osiągnięć w jego artystycznej karierze należą występy w takich filmach, jak: "Chłopaki nie płaczą", "Pokłosie", "Listy do M", "Obława", a także "Sala Samobójców. Hejter". Artystę mogliśmy również oglądać na małym ekranie w serialach "Glina", "Diagnoza", "Belfer", czy "Szadź".

Reklama

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska - historia relacji

Maciej Stuhr swoją obecną żonę poznał w teatrze. Katarzyna Błażejewska jest cenioną dietetyczką i prowadzi własny gabinet.

Para zdecydowała się na ślub, mimo że oboje byli już po przejściach. Maciej miał 6-letnią wówczas córkę Matyldę, a Katarzyna 2-letniego synka Stanisława. Małżonkom szybko udało się stworzyć dom, a dzieci z poprzednich związków zaakceptowały nowych wybranków swoich rodziców.

Szczęście rodzinne Stuhrów jeszcze bardziej scementowało pojawienie się na świecie Tadeusza - wspólnego syna pary.

Maciejowi i Katarzynie udało się nie tylko scalić rodzinę, ale także urządzić piękne mieszkanie, w którym świetnie się czuję i które jest dla nich azylem.

Dom Stuhrów - miejsce z duszą

Od czasu do czasu zarówno aktor, jak i jego żona dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swojego domu. Okazuje się, że rodzina Stuhrów mieszka w posiadłości otoczonej ogromnym ogrodem. Willa gwiazdora znajduje się w Warszawie.

Centralnym punktem i sercem domu jest zdecydowanie kuchnia. Jasne, przestronne i bardzo przytulne pomieszczenie stanowi raj dla żony aktora, która dzięki wszelkim udogodnieniom, może testować swoje nowe przepisy. Jak się okazuje, również Maciej Stuhr lubi od czasu do czasu coś upichcić.

Na uwagę zasługuje również salon, w którym rodzina lubi spędzać czas wolny. Przytulne i ciepłe wnętrze, wygodna kanapa oraz puszyste dywany zachęcają do wspólnych zabaw i wygłupów. Maciej Stuhr często w wywiadach przyznaje, jak ważne jest dla niego spędzanie czasu z rodziną. Salon jest idealnym miejscem do wszelkiego rodzaju wygłupów.

Wszystkie wnętrza w domu aktora są w jasnych kolorach. Dominują beże i brązy. W większości pomieszczeń przeważająca część wyposażenia to elementy drewniane, które sprawiają, że dom wydaje się jeszcze bardziej przytulny. Wystrój wnętrz dopełniony jest również ogromną biblioteczką, a w jadalni króluje solidny stół, przy którym zmieści się cała rodzina.

Posiadłość Stuhrów otoczona jest pokaźnych rozmiarów ogrodem pełnym zieleni. Na jednej z relacji małżonków widać, że wybudowali w nim małą szklarnię, w której urządzili sobie kącik do pracy i do odpoczynku. Ich azyl pełen jest zieleni i przekwitających już roślin.

Katarzyna Błażejewska już teraz planuje, jak ocieplić szklarnię, by można w niej było spędzać długie jesienne wieczory.

Niewątpliwe dom Macieja i Katarzyny Stuhrów zachwyca swoją prostotą i przytulnością. Jest to zdecydowanie miejsce z duszą, w którym zarówno dorośli, jak i dzieci czują się doskonale.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy