Szadź

Ocena
serialu
4,7
Przeciętny
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szadź": Serial zakończy się na 4. sezonie. Premiera finału wiosną 2024 roku

Sezon czwarty serialu "Szadź" będzie domknięciem historii, granego przez Macieja Stuhra, Piotra Wolnickiego - przekazał portal Wirtualnemedia.pl. Finał produkcji zaplanowany jest na wiosnę przyszłego roku. Obecnie trwają prace nad nowymi odcinkami.

"Szadź": Serial zakończy się na 4. sezonie

"Szadź" to thriller z wątkiem kryminalnym w tle. Opowiada on o brutalnym mordercy Piotrze Wolnickim (w tej roli Maciej Stuhr), którego usiłuje schwytać zdeterminowana policjantka  Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska).

Serial powstał na podstawie powieści Igora Brejdyganta. Pierwszy sezon wyemitowano w 2020 roku na Playerze, a drugi w 2021. We wrześniu na antenie TVN zadebiutowała natomiast 3. odsłona produkcji.

Reklama

Jak udało się ustalić serwisowi Wirtualnemedia.pl obecnie trwają pracę nad kontynuacją serialu

W rolach głównych ponownie zobaczymy Macieja Stuhra i Aleksandrę Popławską. Towarzyszyć im będą Jowita Budnik, Anna Cieślak, Karolina Gorczyca, Piotr Trojan oraz Bartosz Gelner. W nowym sezonie do obsady dołączyli natomiast: Mariusz Bonaszewski, Julia Wyszyńska, Anna Radwan, Karolina Kominek i Igor Kujawski.

Wiadomo jednak, że planowany 4. sezon produkcji będzie ostatnim. Premiera finałowych odcinków serialu planowana jest na wiosnę 2024 roku. 

Co wydarzy się w życiu bohaterów? - Przebywający w więzieniu Piotr Wolnicki stara się o kasację wyroku. Jego działania wciąż uważnie śledzi Agnieszka Polkowska, która obejmuje stanowisko po Suzinie. Tymczasem Maciek z ukrycia konsekwentnie realizuje, opracowany z Wolnickim, tajny plan. Splot niespodziewanych wydarzeń sprawi jednak, że sam Piotr stanie się ofiarą...

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Szadź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama