Reklama

Szadź

Ocena
serialu
3,6
Słaby
Ocen: 701
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szadź": Maciej Stuhr rezygnuje z aktorstwa? Właśnie zadebiutował jako... reżyser teatralny!

Maciej Stuhr, którego wkrótce zobaczymy jako Piotra Wolnickiego w nowym serialu TVN „Szadź”, od kilku lat jest wrogiem numer 1 prezesa Jacka Kurskiego. Aktor wzywał niedawno swe koleżanki i kolegów po fachu do bojkotu TVP, więc nic dziwnego, że nie powinien raczej spodziewać się zaproszeń do udział w serialach, filmach i spektaklach produkowanych przez Telewizję Polską. Nic sobie jednak z tego nie robi... Właśnie zadebiutował jako reżyser!

Maciej Stuhr, którego noga od kilku lat nie przekroczyła progu TVP (aktor bojkotuje Telewizję Publiczną... z wzajemnością), może wkrótce mieć powód, by narzekać na brak pracy.

Reklama

Co prawda TVN lada moment rozpocznie emisję nowego siedmioodcinkowego serialu "Szadź", w którym zagrał główną rolę, a na premierę czekają dwa filmu z jego udziałem - "Bad boy" Patryka Vegi i "Sala samobójców. Hejter" Jana Komasy - ale są to produkcje zakończone.

Wszystko wskazuje na to, że Maciej Stuhr póki co nie ma w planach żadnych nowych ról! Nie zamierza jednak zwolnić tempa - właśnie został... reżyserem teatralnym.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje