Szadź

Ocena
serialu
4,7
Przeciętny
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szadź 3": Maciej Stuhr wyreżyserował część scen. Kiedy premiera?

Trzeci sezon serialu "Szadź" pojawi się we wrześniu w serwisie Player. Maciej Stuhr, poza tym że ponownie wciela się w postać głównego bohatera, wyreżyserował również część scen. Aktor coraz częściej angażuje się w pracę reżysera - czyżby zaczynał nowy etap w swoim zawodowym życiu?

"Szadź 3": Maciej Stuhr współreżyserem

Maciej Stuhr, który od pierwszego sezonu wciela się w głównego bohatera serialu "Szadź" Piotra Wolnickiego, tym razem również stanął po drugiej stronie kamery.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, w trzecim sezonie - obok głównej reżyserki Anny Kazejak - jako współreżyser pojawia się Stuhr. Aktor wyreżyserował część scen nowego sezonu "Szadzi".

"Gdy Michał Kwieciński z Akson Studio wyszedł z propozycją, żeby Maciek Stuhr wyreżyserował część scen nowego sezonu, wszyscy zareagowaliśmy entuzjastycznie. Znając autorskie filmy Maćka, wiedzieliśmy, że przy współpracy z Anką Kazejak, która jest reżyserką całego sezonu, świetnie sobie poradzi" - powiedziała Adrianna Przetacka, producentka ze strony TVN Warner Bros. Discovery.

Reklama

"Szadź": Co wiemy o 3. sezonie?

Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Szadź" ruszyły na początku marca tego roku. W obsadzie ponownie znaleźli się: Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Karolina Gorczyca, Anna Cieślak, Anna Ilczuk, Mirosław Zbrojewicz, Marek Kalita, Wiktor Piechowski.

Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki jest zbiegiem. Ukrywa się na prowincji. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać na nowo swoje życie. Dzięki kłamstwom i manipulacjom udaje mu się znaleźć schronienie i nie wzbudzać podejrzeń. Jego socjopatyczne skłonności nie dają jednak o sobie zapomnieć. Nikt w jego otoczeniu nie może czuć się bezpieczny. Kto stanie się kolejną ofiarą Wolnickiego?

Agnieszka Polkowska zostaje zwolniona z służby. Otwiera biuro detektywistyczne, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Wolnicki umiejętnie zaciera za sobą ślady. Zgodnie z jego planem policja odnajduje podłożone przez niego dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Polkowska jest przekonana, że Wolnicki nadal żyje i kwestią czasu jest popełnienie przez niego kolejnej zbrodni.

"Szadź 3": Kiedy premiera?

Premiera trzeciego, 7-odcinkowego sezonu "Szadzi" odbędzie się we wrześniu w serwisie Player.

Producentami serialu są: Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN Grupa Discovery). Autorem zdjęć jest Mikołaj Łebkowski. Scenariusz pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz, Anny Gronowskiej i Adrianny Przetackiej napisał Michał Godzic. Scenografię przygotowuje Marcelina Początek-Kunikowska, kostiumy - Wanda Kowalska, za charakteryzację odpowiada Kinga Krulikowska, za obsadę Agnieszka Kozak. Kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr | Szadź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama