Szadź

Ocena
serialu
4,7
Przeciętny
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szadź 3": Maciej Stuhr pozbył się brody [zdjęcie]

Jeszcze tydzień temu Maciej Stuhr - z ogoloną głową i długą brodą - prowadził galę Orłów. Teraz aktor wygląda już zupełnie inaczej!

Maciej Stuhr już bez brody

Kiedy Maciej Stuhr odbierał statuetkę Orła dla najlepszego aktora w filmie "Powrót do tamtych dni" Konrada Aksinowicza, miał jeszcze długą brodę.

"Nazywam się Łukasz Palkowski i mam zaszczyt poprowadzić wręczenie Polskich Nagród Filmowych Orły 2022" - żartował, wykorzystując łudzące podobieństwo do Palkowskiego, który siedząc na widowni miał z tego niezły ubaw.

Reklama

Łysa głowa i długa broda Stuhra były zasługą roli seryjnego mordercy w trzecim sezonie "Szadzi". Były, ponieważ ostatnio aktor zaprezentował się już bez długiej brody, prowadząc w Teatrze Polskim galę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

"Przygotowanie do roli to nie tylko nauka scenariusza, ale w niektórych przypadkach również zmiana wyglądu. To jest mój wygląd służbowy, ale szczerze przyznam, że nawet go polubiłem" - mówił Maciej Stuhr.

Maciej Stuhr w trzecim sezonie serialu "Szadź"

Ogolona do zera głowa i długa broda to był nowy image Stuhra na potrzeby trzeciego sezonu serialu "Szadź". Zdjęcia ruszyły na początku marca.

Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki jest zbiegiem. Ukrywa się na prowincji. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać na nowo swoje życie. Dzięki kłamstwom i manipulacjom udaje mu się znaleźć schronienie i nie wzbudzać podejrzeń. Jego socjopatyczne skłonności nie dają jednak o sobie zapomnieć. Nikt w jego otoczeniu nie może czuć się bezpieczny. Kto stanie się kolejną ofiarą Wolnickiego?

W obsadzie ponownie znaleźli się: Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Karolina Gorczyca, Anna Cieślak, Anna Ilczuk, Mirosław Zbrojewicz, Marek Kalita, Wiktor Piechowski. Premiera nowego siedmioodcinkowego sezonu została zaplanowana w tym roku w Playerze.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Szadź | Maciej Stuhr

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama