Reklama

Szadź

Ocena
serialu
4,6
Przeciętny
Ocen: 1047
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Piękna córka Marka Kality i Aleksandry Popławskiej. Idzie w ich ślady?

Aleksandra Popławska, czyli prokurator Iga Dobosz z "Watahy" i Marek Kalita, czyli Zdzisław Hoser z "Prokuratora", są jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Para wychowuje wspólnie 16-letnią córkę Antoninę. Nastolatka ma już za sobą pierwsze doświadczenia z aktorstwem. Czy pójdzie w ślady rodziców?

Aktorzy poznali się w Teatrze Rozmaitości, od tego czasu nie tylko wspólnie występują na scenie, ale dzielą też obowiązki reżyserskie. "Jest między nami 18 lat różnicy, ale ani tego nie czuję, ani nie widzę, bo Marek młodo wygląda, dba o siebie i o kondycję" - twierdzi aktorka. Aleksandra Popławska należy do grona najpopularniejszych aktorek w kraju. I chociaż chętnie pozuje na ściankach, to mąż rzadko jej towarzyszy na czerwonym dywanie. Aktorskie małżeństwo mieszka z dala od warszawskiego zgiełku.

Marek Kalita ma starszą córkę z poprzedniego związku, 38-letnią Natalię. Aktor podobno nie był zachwycony, gdy córka oznajmiła mu, że zamierza zostać aktorką. Uznał jednak, że - skoro dziewczyna marzy, by iść w jego ślady - musi ją wspierać. "W naszym zawodzie to nieuniknione, że dzieci dziedziczą miłość do teatru i sztuki po rodzicach" - przyznał w jednym z wywiadów. 

Reklama

Wiele wskazuje na to, że w ślady sławnych rodziców pójdzie też młodsza córka Marka Kality. "Gdy w domu dwoje rodziców rozmawia o teatrze, sztuce, książkach, to siłą rzeczy dziecko tym przesiąka. Antonina ma duszę artystyczną. Może wyobraźnia poprowadzi ją w przyszłości w jakimś artystycznym kierunku? Już zagrała zresztą w spektaklu Grzegorza Jarzyny ‘Uroczystość’. Była w Nowym Jorku na tournée. Bardzo jej się tam podobało. Wystąpiła też w jednym odcinku serialu "Na dobre i na złe" - mówiła aktorka w rozmowie z "Na żywo".

Gdy 1 stycznia aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z córką, fani od razu zauważyli łączące je podobieństwo. Antonina rzeczywiście odziedziczyła urodę po pięknej mamie. Czy z talentem jest tak samo? Rodzice nie kryją dumy ze swojej pociechy i zawsze ją wspierają. Antonina Kalita ma już za sobą debiut na czerwonym dywanie. Na ściance pozowała u boku rodziców już w wieku 12 lat.

"Jestem bardzo dumny ze swoich córek" - mówił Marek Kalita, który ze swą starszą pociechą - Natalią Kalitą - miał już okazję grać na jednej scenie w sztuce "Generał" wyreżyserowanej w 2011 roku w warszawskim Teatrze IMKA przez żonę aktora, Aleksandrę Popławską.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy