Reklama

Synowie

Ocena
serialu
5
Przeciętny
Ocen: 97
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Polska "Bonanza"?

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu telewizji Polsat "Synowie", gdzie obok Pawła Wawrzeckiego pojawi się Agata Kulesza. Główny bohater to Roman, właściciel pubu i ojciec trzech synów, z których każdy obrał zupełnie inną drogę życiową.

Jeden z nich jest piłkarzem, drugi - biznesmenem, a trzeci - księdzem. W rolę ojca wcielił się znany ze swoich zdolności komediowych Paweł Wawrzecki, który wprost z planu "Daleko od noszy" przeszedł do nowej produkcji.

Reklama

"Pracujemy w tej samej hali zdjęciowej, gdzie przez ponad pięć lat tak spotykaliśmy się na planie Daleko od noszy". Teraz realizujemy nowe przedsięwzięcie i póki co poznaję swego bohatera. A to niezwykle barwna postać" - opowiada aktor. - "Roman jest ojcem trzech synów i co najciekawsze, każdego z nich ma z inną kobietą. Prowadzi własną restaurację, przez którą przewijają się różni ludzie, dostarczając przygód mojemu bohaterowi".

Ważną i barwną postacią tego serialu jest Lucyna, kelnerka w restauracji Romana, grana przez Agatę Kuleszę.

"Roman zatrudnił ją do pomocy w restauracji, ale ona ma nadzieję na coś więcej. Jest po uszy zakochana w swym pracodawcy, niestety bez wzajemności" - opowiada aktorka.

Autorem scenariusza, reżyserem i producentem "Synów" jest Krzysztof Jaroszyński, twórca takich seriali, jak "Daleko od noszy", "Graczykowie", "Szpital na perypetiach". W jego zamierzeniu serial ma stanowić kontrę do obecnie proponowanych nam produkcji.

"W telewizji jest mnóstwo seriali o kobietach, pomyślałem więc, że warto byłoby zrobić coś o mężczyznach. Wtedy przypomniałem sobie o serialu Bonanza. Zapragnąłem zrobić sitcom o ojcu i trzech skrajnie różnych synach" - opowiada Krzysztof Jaroszyński.

W role trzech synów wcielą się Piotr Ligienza, Michał Rolnicki i Marcin Rój, a oprócz nich na ekranie zobaczymy m.in. Jerzego Bończaka, Krzysztofa Stelmaszyka czy Jerzego Kryszaka.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje