Reklama

Synowie

Ocena
serialu
5
Przeciętny
Ocen: 97
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ostatni odcinek

W ostatnim odcinku serialu "Synowie" szykuje się istna komedia omyłek. Podczas ślubu Violi (Anna Prus) i Kuby (Piotr Ligienza) nie zabraknie niespodzianek. Tylko czy... w ogóle do niego dojdzie?

Czy to jest miłość czy biznes? W każdym razie, jak wieść niesie wcale nie o uczucie tu chodzi, ale o nieruchomość. A dokładnie o całkiem sporą nieruchomość, bo pałac. Jego "jakby" rodzina - ojczym - (Bukat - Krzysztof Stelmaszyk) nie chce wypuścić posiadłości z rąk, a jej rodzina (Odźwierny - Wiktor Zborowski) właśnie nabyła do niej prawa. Co zrobić, aby wilk był syty i owca cała? Wyprawić wesele na sto par!

Reklama

Ale nieoczekiwanie objawia się trzecia strona medalu. Otóż kłopot w tym, że Roman (Paweł Wawrzecki) ojciec pana młodego (Kuba - Piotr Ligienza) chce wybić z głowy synowi ślub, wychwalając kawalerski stan. Sam jest podwójnym rozwodnikiem oraz wdowcem, ale niezwykle ceni sobie wolność. W spisek angażuje nawet drugiego syna, Michała (Marcin Rój), który ma udzielić młodym sakramentu.

Wiedząc, że wszystko zostanie w rodzinie namawia księdza, aby ten niby to przez pomyłkę przekręcił słowa przysięgi małżeńskiej, tak aby później można było bez kłopotu unieważnić ślub. Jest bowiem pewien, że Kuba szybko pożałuje swojej decyzji.

"Roman to niebieski ptak. Zawsze hołdował zasadzie, żeby jak najdłużej być wolnym i stara się przy tym trwać. Jego rady są więc mniej ojcowskie, a bardziej koleżeńskie. Rozmawia z Kubą, jak facet z facetem. Ma wprawne oko do kobiet. Jest doświadczony życiowo i uczula synów na pewne delikatności życia, choć sam zapewne chętnie zakręciłby się koło Violi" - opowiada Paweł Wawrzecki.

W ostatnim odcinku serialu "Synowie" szykuje się istna komedia omyłek. Jak w tym męskim świecie intryg odnajduje się jedyna kobieta, czyli panna młoda?

"Viola jest zdania, że o miłość trzeba walczyć, ale w granicach rozsądku. Nawet przed ołtarzem może bowiem wydarzyć się coś nieoczekiwanego? Mój przyszły mąż to dobry chłopak, tylko jego ojczym próbuje kosztem naszej miłości ugrać coś dla siebie" - zdradza Anna Prus.

Cały ten galimatias rozegrał się w pięknych okolicznościach przyrody, z towarzyszeniem orkiestry dętej, w pałacu w Zaborowie, gdzie ekipa "Synów" w reżyserii Krzysztofa Jaroszyńskiego przy weselnym stole zakończyła realizację pierwszej części serialu.

Wśród weselnych gości pojawili się także Agnieszka Wagner, Magda Modra, Tomasz Sapryk, Michał Rolnicki, Władysław Grzywna oraz Tomasz Jacyków, który był jednocześnie autorem stylizacji ślubnej Piotra Ligienzy.

Jak zakończy się ta burzliwa historia miłosna z intrygą w tle? Czy ślub Violi i Kuby szczęśliwie się odbędzie, a tym samym miłość zwycięży? A może wesele nieoczekiwanie stanie się początkiem nowej drogi życia dla ojca Kuby, Romana? I jaki w tym udział będą mieli ministrant oraz piękna rozwódka, grana przez Agnieszkę Wagner?

Przekonamy się o tym już w czerwcu na antenie Polsatu.

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama