Reklama

"Święty": Krzysztof Skiba z Big Cyca pojawi się w serialu w heavymetalowym wcieleniu!

Popularnego muzyka, satyryka, publicystę i happenera, najbardziej znanego jako wokalista i autor tekstów zespołu Big Cyc – Krzysztofa Skibę – już dziś wieczorem będzie można zobaczyć w zaskakującym heavymetalowym wcieleniu. Nie chodzi jednak o zmiany w muzycznej działalności artysty, lecz o nowe zadanie aktorskie, jakie Krzysztof Skiba dostał na planie komedii obyczajowej z Michałem Milowiczem i Mariuszem Węgłowskim - „Święty”, w której zobaczymy go dziś o godz. 20 w Czwórce.

Kogo zagra Krzysztof Skiba?

Krzysztof Skiba zagrał rolę metalowego wokalisty, Maurycego, którego Lucjan (Mariusz Gagatek) pozyskał do tworzonego przez siebie zespołu "Pięta Szatana". Przedsięwzięcie, które według organisty jest wręcz skazane na sukces i mogłoby zażegnać finansowe problemy plebanii,  okaże się jednak dość skomplikowane w realizacji. Głównie z powodu Jolanty (Jolanta Niedźwiecka), bo nawet wciągnięcie księdza Wojtali (Sasza Reznikow) w tak ryzykownie zatytułowany projekt, okaże się pestką w porównaniu z reakcją Gospodyni, gdy przypadkiem dowie się od Maurycego co się święci...

Reklama

Co w kolejnych odcinkach?

Nie tylko na plebanii wiele będzie się działo w tym tygodniu. W kolejnych odcinkach - emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20 - Białach (Mariusz Węgłowski) z Laurą (Anna Iberszer) zostaną wezwani przez samego biskupa Mrugałę (Mirosław Kropielnicki) i bynajmniej nie będzie chodziło o sakramentalne przypieczętowanie ich związku, choć na plebanii pojawią się i takie pomysły.

Luiza (Klaudia Sokołowska) przez aferę z malowaniem aktów Patryka (Jasper Sołtysiewicz) będzie miała problemy, w czym swój udział będzie miał także profesor Stasiński (Łukasz Płoszajski). Wkrótce dojdzie do bardzo niebezpiecznej sytuacji, która wstrząśnie jej ojcem (Michał Milowicz) i sprawi, że jego dotychczasowe plany ulegną zmianom. Daleki od zamierzonego przebieg będzie miała także kampania wyborcza wspieranego przez Kordasa kandydata na sołtysa - Wróbla (Kazik Mazur).

Natomiast policjantce Magdzie (Elżbieta Trzaskoś) przyjdzie jeszcze poczekać na upragnioną randkę z nowym weterynarzem w Uroczysku, Bartoszem (Maciej Brzoska), którego pochłoną kłopoty z byłą żoną uniemożliwiającą mu kontakt z córeczką, za to niespodziewana randka czeka sierżanta Żbikowskiego (Wojciech Dąbrowski).

Odc. 141 - emisja: poniedziałek, 20 września, godz. 20

Czarna dorabia do wkładu własnego na dom, skręcając długopisy. Jest tak wyczerpana, że przysypia w barze. Okazuje się, że podczas drzemki z kasy znikają pieniądze. Mama Czarnej znajduje pomysł na biznes - będzie sprzedawać ubrania z Włoch. Czy córka zechce z nią współpracować? Tymczasem Michał również załatwia sobie dodatkową pracę. Organista znajduje wokalistę do swojego zespołu. Gospodyni przypadkowo dowiaduje się o planach Lucjana. Mieszkańcy plebanii będą musieli zarobić pieniądze w inny sposób. W Uroczysku pojawia się biskup Mrugała. Ma pewną sprawę do Białacha i Laury. Tymczasem Luizę czeka spotkanie z rektorem uczelni z powodu afery związanej z malowaniem aktów. Profesor Stasiński panikuje i prosi dziewczynę o pomoc. Czy uda im się wybrnąć z kłopotliwego położenia?

Odc. 142 - emisja: wtorek, 21 września, godz. 20

Białach z Laurą próbują rozwiązać zagadkę choroby mnichów. Utrudniają to złożone przez duchownych śluby milczenia. Do pałacu biskupa przyjeżdża siostra jednego z braci zakonnych. Czy Mikołajowi uda się znaleźć przyczynę zatrucia mężczyzn? Bartosz spotyka córkę na placu zabaw. Jego była żona, Arleta, wścieka się, widząc go. Zabrania mu kontaktować się z Anią. Jednak weterynarz nie ma zamiaru jej słuchać. Kończy się to bójką z nowym partnerem Arlety - Jarkiem. Żbikowski umawia Kubę z kobietą z anonsu. Posterunkowy odmawia i w rezultacie sierżant jest zmuszony sam pójść na randkę. Czekając w barze, słucha kilku porad Czarnej. Co z tego wyniknie?

Odc. 143 - emisja: środa, 22 września, godz. 20

Czarna z mamą rozkręcają w barze handel ubraniami z Włoch. Dzięki temu udaje się nawet zażegnać konflikt między Bożeną a mamą Michała. Wróbel aktywnie prowadzi swoją kampanię wyborczą. To wszystko nie do końca podoba się reszcie Klubu Kawalera, przez co wywiązuje się bójka. Magda jest umówiona z Bartoszem na kawę. Weterynarz dostaje wiadomość od Arlety, że może spotkać się z córką. Rodzina okazuje się ważniejsza, ale posterunkowa zdaje się to rozumieć. Tymczasem Białach rozważa powrót do policji. Pyta Laurę o zdanie. Czy też uważa, że to dobry pomysł?

Odc. 144 - emisja: czwartek, 23 września, godz. 20

Na plebanii pojawia się Aurelia. Chce, by Lucjan przeprowadził się do niej. Nie daje mu dojść do głosu. Bibliotekarka nie rozumie artystycznej natury Organisty. Czarna zamyka na chwilę bar, żeby zrobić stream z ubraniami. Michał jest zaniepokojony, że zaniedbują interes Mikołaja. W tym czasie przychodzi Żbikowski i zostaje zaangażowany jako model. Jego głowę zaprząta tylko myśl czy Bożena umówi się z nim na kolejną randkę. Luiza martwi się faktem, że została wyrzucona z uczelni. Lekiem na troski mają okazać się zakupy i szampan. Jednak nikt nie spodziewa się tak dramatycznego zakończenia.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje