Reklama

"Święty": Klaudia Sokołowska cierpi na poważną chorobę! Na zdjęciach zachwyca urodą

Klaudia Sokołowska, którą można oglądać w jednej z głównych ról w hicie Czwórki "Święty", wystąpiła w nietypowej sesji. Młoda aktorka nie pierwszy raz zachwyca piękną i bardzo kobiecą figurą, którą zawdzięcza m.in. intensywnym treningom, jakie praktykuje ze względu na poważną chorobę, z którą zmaga się od dziecka - rdzeniowy zanik mięśni. Tym razem jednak to nie Klaudia lecz Luiza - postać, którą aktorka gra w serialu - jest bohaterką sesji.

Klaudia Sokołowska - choroba

Aktorka Klaudia Sokołowska od dawna zmaga się z ciężkim schorzeniem i tylko dzięki swojej ciężkiej pracy, konsekwencji i uporowi pozostaje sprawna. O walce z chorobą, spełnianiu marzeń i o tym, co łączy ją z serialową Luizą Klaudia opowiedziała Mariuszowi Węgłowskiemu w programie "Połączeni":

"Choruję na rdzeniowy zanik mięśni, więc osiągnięcie takiej figury nie jest dla mnie łatwe. Przez długi czas dużo i intensywnie trenowałam. Zapierniczałam na siłownię codziennie, siedziałam tam po dwie godziny. Teraz ćwiczę z trenerem personalnym i rehabilitantem w jednym, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Muszę uważać na swoje zdrowie, bo jest ono najważniejsze".

Reklama

Gwiazda zachowuje optymizm i cieszy się każdym dniem: "Budzę się i codziennie mówię: "To będzie piękny, cudowny dzień". Trzeba się dużo uśmiechać!" - mówiła w "Połączonych".

Klaudia Sokołowska na sensualnych zdjęciach!

Ostatnio Klaudia wzięła udział w śmiałej sesji. Zdjęcia powstały na potrzeby scenografii odcinków "Świętego", w których serialowa Luiza pojawia się na billboardach reklamowych.

Przedsiębiorcza i przebojowa dziewczyna wystąpiła w kampanii perfum, które stały się przyczyną wielu serialowych perypetii. Żeby powstał billboard, który "zagrał" w serialu, została wykonana specjalna sesja nawiązująca do zmysłowego i uwodzicielskiego zapachu. Autorką zdjęć jest Gosia Stasiewicz.

Klaudia Sokołowska w "Świętym" występuje m.in. u boku Mariusza Węgłowskiego, grającego tytułowego bohatera oraz Michała Milowicza, który wciela się w jej serialowego ojca, zamożnego biznesmena Kordasa.

W czwartym, emitowanym obecnie sezonie, którego premierowe odcinki można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20 w Czwórce, w wątku granej przez nią Luizy Kordas nie brak burzliwych wydarzeń związanych ze studiami, życiem uczuciowym i pomysłami biznesowymi młodej bohaterki.

Kim Jest Klaudia Sokołowska?

O występach przed kamerą Klaudia marzyła od zawsze - już w dzieciństwie chciała zostać znaną i cenioną aktorką.

Bardzo lubi swoją bohaterkę ze "Świętego". Luizę ceni za to, że jest bardzo kontrowersyjną postacią: "Ja takie osoby lubię, jest pewna siebie, charyzmatyczna i barwna" -  mówi. Na planie bardzo dobrze dogaduje się ze swoim serialowym tatą. Klaudia

Sokołowska uważa, iż popularny aktor jest bardzo dobrym nauczycielem.

Nie jest to jej jedyna rola telewizyjna. Młoda gwiazda pojawiła się wcześniej w jednym z odcinków "Pierwszej miłości". Stawiając pierwsze kroki w aktorstwie, Sokołowska zajmuje się również fotomodelingiem.

Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często zamieszcza fotografie z wakacji i zza kulis. A jej licznik obserwujących na Instagramie wciąż rośnie.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy