Reklama

Święty

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 78
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Michał Milowicz ma koronawirusa

Michał Milowicz zarażony koronawirusem. Aktor opublikował w sieci wpis, w którym zdradził, jak się czuje i zaapelował do swoich fanów.

Michał Milowicz to polski piosenkarz oraz aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy i filmowy. Mężczyzna szerszej publiczności dał się poznać za sprawą ról w takich produkcjach jak "Młode wilki", "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota" czy "Killer-ów 2-óch". 

Reklama

Mimo że aktor aktualnie nie pojawia się często w nowych produkcjach, dalej pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Poprzez swoje konto na Instagramie utrzymuje stały kontakt ze swoimi wielbicielami. Teraz do jego internetowej galerii trafił zaskakujący post. Milowicz zdradził internautów, że został zarażony koronawirusem.

"Kochani, niczym Thor ostatnio budowałem swoją tężyznę i wytrzymałość, trenując dwa razy dziennie i to nie żart, jednak pomimo wytrzymałości i odporności, której nabrałem i mnie Covid-19 nie ominął, dzisiaj otrzymałem pozytywny wynik z laboratorium. Trzecią dobę zastygam w domu, próbując poskromić ból pleców i wszelkie inne niedogodności i dyskomforty, uprzykrzające mocno funkcjonowanie pod każdym względem" - napisał. 

W dalszej części swojego postu aktor zwrócił się do swoich fanów z apelem, by nie lekceważyli wirusa i dbali o siebie. "Piszę to nie po to, żeby się nade mną użalać bo zwalczę to choróbsko, ale aby wszystkich poprosić abyście naprawdę nie bagatelizowali tego wszystkiego co się dzieje, bo każdy z nas pragnie być nieustraszonym bohaterem, który jednak też miewa swoje słabe strony.. Zdrowia, słońca w sercu i rozwagi dla Was" - kończy.

Koronawirus rozprzestrzenia się w Polsce w zaskakującym tempie. Każdego dnia liczba osób zarażonych rośnie. Covid-19 nie omija także polskich gwiazd. Wśród zakażony jest nie tylko Milowicz. Niedawno o pozytywnym wyniku testu poinformowali w sieci także Maja Ostaszewska, Jurek Owsiak, Radosław Majdan i Maryla Rodowicz. Koronawirusa stwierdzono dzisiaj także u samego Prezydenta Andrzeja Dudy.

Autor: Aleksandra Biłas

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama