Stulecie Winnych Stulecie Winnych

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 1728
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stulecie Winnych": Powstanie drugi sezon. Początek zdjęć już wkrótce

Jan Wieczorkowski, który w serialu "Stulecie Winnych" wciela się w rolę Stanisława, potwierdził, iż powstanie drugi sezon produkcji TVP. Zdjęcia rozpoczną się w lipcu.

"Moi drodzy dziękuje wam za wspólne 13 tygodni... w lipcu zaczynamy pracę na planie drugiego sezonu, która potrwa aż do zimy 2019/20" - napisał na swoim Instagramie Jan Wieczorkowski.

W lutym br. informowaliśmy, że Ilona Łepkowska pracuje już nad kolejnymi odcinkami, ale decyzja co do ich emisji na antenie TVP2 jeszcze nie zapadła.

"Stulecie Winnych" to serial obyczajowy, zrealizowany na motywach bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej pod tym samym tytułem.

Opowieść o losach wielopokoleniowej rodziny z Brwinowa pod Warszawą, wpleciona jest w dramatyczne wydarzenia XX w. Akcja rozpoczyna się z chwilą wybuchu I wojny światowej, a kończy po stu latach - w czasach współczesnych.

Reklama

Szefem literackim telewizyjnej adaptacji została Ilona Łepkowska, za reżyserię odpowiada Piotr Trzaskalski, a zdjęciami zajął się Witold Płóciennik.

W rolach głównych w serialu wystąpią m.in.: Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Arkadiusz Janiczek, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Adam Ferency, Roman Gancarczyk, Weronika Humaj, Karolina Bacia oraz Krzysztof Kwiatkowski.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy