Reklama

Stulecie Winnych

Stulecie Winnych

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 1043
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stulecie Winnych": Magdalena Walach i Urszula Grabowska zamiast Karoliny Baci i Weroniki Humaj!

W nowych odcinkach "Stulecia Winnych", które na antenę TVP1 trafią w 2021 roku, nie zobaczymy już ani Karoliny Baci (Mania), ani Weroniki Humaj (Ania). Role dojrzałych bliźniaczek, w które młode aktorki wcielały się w dwóch pierwszych sezonach, zagrają tym razem dwie doświadczone i bardzo popularne aktorki - Magdalena Walach (Mania) i Urszula Grabowska (Ania). Nie wszystkim fanom serialu podoba się ta zmiana...

Kilka dni temu rozpoczęły się zdjęcia do 3. serii "Stulecia Winnych" - opowieści o losach wielopokoleniowej rodziny z podwarszawskiego Brwinowa wplecionych w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Akcja nowych odcinków rozgrywać się będzie w latach 1956-1976, a rolach głównych ponownie zobaczymy m.in. Jana Wieczorkowskiego (Stanisław), Katarzynę Kwiatkowską (Kazia) i Arkadiusza Janiczka (Władysław). Niestety, z serialem musiały pożegnać się Karolina Bacia (Mania) i Weronika Humaj (Ania).

Reklama

W nowej serii bliźniaczki Winne będą miały twarze... Magdaleny Walach (Mania) i Urszuli Grabowskiej (Ania). O zmianach w obsadzie poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych producent serialu, tłumacząc, że zmiana była po prostu konieczna, bo "jak z 27-letniej aktorki zrobić 63-latkę?"... Wiadomość, że Magdalena Walach właśnie dołączyła do obsady "Stulecia Winnych", zamieścili też na Facebooku administratorzy oficjalnego konta aktorki.

"Gorący news! Kochani! W końcu możemy podzielić się z Wami tą informacją. W 3. sezonie "Stulecia Winnych" w postać Mani wcieli się Magdalena Walach" - czytamy na profilu odtwórczyni ról Lucyny w "Komisarzu Aleksie" i Agnieszki w "M jak miłość".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama