Stulecie Winnych Stulecie Winnych
Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 1734
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stulecie Winnych 4": Przyspieszony finał sezonu!

Finałowy odcinek czwartego sezonu "Stulecia Winnych" Telewizja Polska pokaże tydzień wcześniej, niż pierwotnie planowano.

Finałowy odcinek czwartego sezonu "Stulecia Winnych" Telewizja Polska planowała pierwotnie wyemitować w niedzielę, 22 maja. Okazuje się jednak, że widzowie serialu pożegnają się z bohaterami produkcji TVP tydzień wcześniej - 15 maja.

Wszystko z powodu majowego weekendu. Widzowie TVP zobaczą nowy odcinek serialu nie tylko w niedzielę, 1 maja, lecz również dodatkowo we wtorek - 3 maja.

"Stulecie Winnych": O czym opowiada serial?

Serial "Stulecie Winnych" realizowany jest przez Endemol Shine Polska na zlecenie Telewizji Polskiej. Produkcja oparta jest na motywach powieści Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. 

Reklama

Serial zadebiutował na antenie TVP w 2019 roku, drugi sezon emitowany był wiosną 2020 roku, trzeci rok później. Czwarta odsłona produkcji właśnie gości na antenie.  

"Stulecie Winnych" to "opowieść o losach zwyczajnej rodziny z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Akcja rozpoczyna się z chwilą wybuchu I wojny światowej, a kończy po stu latach - w czasach współczesnych".

"Stulecie Winnych": Powstanie piąty sezon serialu TVP

Telewizja Polska chce kontynuować historyczno-obyczajowy serial "Stulecie Winnych". Portal Wirtualnemedia.pl donosi, że powstać ma piąty sezon produkcji.

Piąty sezon serialu "Stulecie Winnych" ukaże dalsze losy bohaterów z Brwinowa. Akcja rozgrywać się będzie po 1989 roku, w okresie transformacji ustrojowej. Choć obsada produkcji nie jest jeszcze znana, to portal Wirtualnemedia.pl podał, że na planie prawdopodobnie znów pojawią się: Urszula Grabowska, Magdalena Walach, Stefan Pawłowski i Patryk Szwichtenberg.

Emisja kolejnej odsłony serialu planowana ma być na 2023 rok, ale wciąż brak potwierdzonych informacji na ten temat. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Stulecie Winnych
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy