Reklama

Strażacy

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 453
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Strażacy": Wojnar wyjedzie z Polski?

Adam Wojnar stanie przed komisją dyscyplinarną. Jej wyrok zadecyduje o przyszłości strażaka. Co go czeka? I czy spotkamy się z nim oraz jego kolegami jesienią?

Komisja to wewnętrzny sąd, który może orzekać kary od upomnienia po wydalenie ze służby. Jeżeli uzna, że Adam (Maciej Zakościelny) naraził kolegę na groźbę utraty życia, przekreśli jego karierę. Adam wie, że musi stawić się punktualnie i precyzyjnie przedstawić dowody niewinności. Trudno jednak będzie o pełną koncentrację, skoro przed rozprawą podczas patrolu z Magdą (Marta Ścisłowicz) zauważy dym na polu i weźmie udział w ryzykownej akcji gaszenia.

Reklama

Adam wjedzie traktorem w płomienie, żeby zaorać pas ziemi, oddzielający zabudowania i uprawy, które da się jeszcze uratować, od ośrodka pożaru.

Oskarżony

Kapitan Borycki (Jakub Wesołowski) powtórzy przed komisją wszystkie swoje zarzuty pod adresem Adama. Przebieg rozprawy zmieni pojawienie się Renaty (Patrycja Soliman). Okaże się, że Wojtek (Maciej Mikołajczyk) wybudził się ze śpiączki. Czy jednak pamięta, co się stało i będzie mógł zeznawać? Komisja nie może rozstrzygnąć sprawy, zanim tego nie wyjaśni. Zeznania Wojtka mogą mieć przecież kluczowe znaczenie.

Sercowe rozterki


Powrót Kamili (Weronika Rosati) z Ameryki postawi Adama przed trudnym wyborem. Czy ma zerwać kontakty z Magdą, która stała się dla niego ważna? A może wyjedzie z Kamilą? Jak widać, wiele najważniejszych wątków pozostanie otwartych. Jest więc prawdopodobne, że będzie kontynuacja serialu dobrze przyjętego przez widzów, a ekipa już wkrótce spotka się na planie drugiego sezonu.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje