Reklama

Strażacy

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 386
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Strażacy": Sekret Bogusia

Adam wraca do Żyrardowa, zagląda do remizy i prosi Bogusia o chwilę rozmowy - jako prawnika. Czy przyjaciel zdoła mu pomóc? Zapraszamy na 8. odcinek "Strażaków", a w nim...- Jak dostanę wyrok nie mam powrotu do straży. Wojtek wie, jak było... Ale on mi nie może pomóc. Zapłacę! Komuś innemu będę płacić, jak mogę tobie? (...) Jesteś prawnikiem... Do tego strażakiem. Znasz się na procedurach, przepisach... - Wojnar spogląda z napięciem na kolegę. - Gdybyś był wtedy na moim miejscu, to co byś zrobił? To samo!

Reklama

A Boguś, zmieszany, szybko odwraca wzrok...

- Nie chodzi o to... Wierzę ci...

- Dobra. Nie było tematu! - Adam rozumie w końcu, że przyjaciel odmawia. I nawet nie próbuje ukryć rozgoryczenia. Za to Boguś, zdesperowany, rzuca cicho:

- Nie mam dyplomu! Rozumiesz? Nic nie mogę...

- Nie wiedziałem...

- Nikt nie wie... Chciałem się przyznać, ale nie masz pojęcia, jak tu jest ciężko o pracę! Jak już raz skłamałem to... ciężko się było z tego wycofać. Przecież tu się wszyscy znają... Przykro mi...

Jak długo Boguś zdoła ukrywać swoją tajemnicę przed szefem? I jaka kara grozi mu za oszustwo oraz podszywanie się pod radcę prawnego? Emisja odcinka numer 8 już w najbliższą sobotę o 20:25 - lepiej nie przegapić!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Strażacy (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje