Reklama

Strażacy

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 374
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Strażacy" rozpalą widzów!

Odważni, pełni pasji i poświęcenia - "Strażacy" ruszają do akcji! Zapraszamy na spotkanie z bohaterami nowego serialu firmy PROFILM. Produkcja opowiada o losach zawodowych strażaków ze stolicy i ochotników, którzy walczą z ogniem na prowincji. A dzisiaj przedstawiamy warszawiaków!


Aspirant Adam Wojnar (w tej roli: Maciej Zakościelny) to jeden z najlepszych strażaków w jednostce.

Reklama

Formalnie nie jest jeszcze dowódcą, ale podczas akcji często to właśnie on podejmuje najważniejsze decyzje. I popada przez to w konflikt z kapitanem Boryckim (Jakub Wesołowski), swoim bezpośrednim przełożonym.

Borycki (Kuba Wesołowski) to służbista, kompletnie pozbawiony poczucia humoru. Działając w terenie kieruje się wyłącznie przepisami - i często brakuje mu intuicji, dzięki której Adam uratował już niejedno życie.

Ale gdy akcja kończy się sukcesem, to właśnie kapitan na ochotnika staje przed kamerami i zbiera gratulacje... Borycki nie jest w jednostce lubiany i dobrze wie, jak utrudnić kolegom życie. A Wojnara już dawno wpisał na listę swoich wrogów.

Na szczęście młody strażak ma też w pracy sporo przyjaciół. W szkole pożarniczej - którą ukończył z wyróżnieniem - Adam poznał komendanta Kosmalę (Jacek Lenartowicz), swojego mentora oraz szefa całej jednostki. Komendant trzyma kciuki za jego karierę i pomaga Wojnarowi, gdy ten wpada czasem w kłopoty.

Najbliższym przyjacielem Adama jest Wojtek Lewicki (Maciej Mikołajczyk), kolega z jednostki. Podczas akcji Wojnar zawsze może liczyć na jego wsparcie, a po godzinach obaj trenują jazdę na motorach. I to właśnie Wojtek ma zostać świadkiem na jego ślubie...

Bo serce Adama jest już zajęte i należy do pięknej wiolonczelistki Kamili (Weronika Rosati). Gdy strażak prosi ją o rękę, dziewczyna zgadza się bez wahania. Tuż przed ślubem narzeczeni muszą się jednak rozstać.

Kamila zdobywa prestiżowe stypendium i wyjeżdża na trzy miesiące do USA... Czy jej związek z Adamem przetrwa taką próbę?

I jak rozwinie się kariera Wojnara w straży pożarnej? Odpowiedź już sobotę o 20:25!

Dowiedz się więcej na temat: Strażacy (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje