Reklama

Strażacy

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 376
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Strażacy": Powstaje drugi sezon

Właśnie powstaje drugi sezon serialu „Strażacy”. Widowiskowe akcje, niebezpieczne pożary, miłosne zawirowania – wiosną zobaczymy wszystko, za co już pokochaliśmy serial o przystojnych mundurowych.

Ekipa "Strażaków" wróciła na plan, a efekty jej pracy w postaci nowych odcinków serialu zobaczymy już wiosną na antenie TVP 1.

Nowości w jednostce


Reklama

Producentka serialu Katarzyna Anczarska zdradza: - Zdjęcia rozpoczęliśmy 27 października i potrwają do połowy lutego. Łącznie 60 dni, w trakcie których powstanie 10 odcinków nowego sezonu - oblicza.

- Będzie obfitować w wiele niespodzianek, z których niewątpliwie największa to nowe miejsce akcji serialu - warszawska Jednostka Państwowej Straży Pożarnej. Czas szkoleń młodych strażaków z Żyrardowa przez Adama (Maciej Zakościelny) dobiegł końca i Wojnar powróci do swojej macierzystej jednostki w stolicy, gdzie będzie brał udział w kolejnych akcjach ratunkowych. Na miejscu pozna nowych kolegów, np. Staszka - młodego strażaka, którego zagra Mateusz Banasiuk - kontynnuje.

Producentka ma również dobrą wiadomość dla widzów, którzy już zdążyli się zżyć z sympatycznymi strażakami z Żyrardowa: - Nie porzucamy tamtych bohaterów. Niestety, w ich gronie nie pojawi się już Maciek (Sebastian Fabijański). Aktor rozstał się z serialem. Jego miejsce w grupie strażaków zajmie Baśka (Weronika Nockowska), którą poznaliśmy pod koniec 1. serii.

Poważnie i romantycznie

 A co nas czeka na wiosnę w nowych odcinkach?

- Nie zabraknie widowiskowych akcji ratunkowych. Przede wszystkim odpowiemy na pytanie: kto jest ojcem Krzysia? Dowiemy się, kogo wybierze Adam - Magdę (Marta Ścisłowicz) czy Kamilę (Weronika Rosati)? Co dalej z karierą pięknej wiolonczelistki? - zdradza producentka.

- Oprócz tego wrócimy także do Wojtka (Maciej Mikołajczyk), który pierwszy sezon spędził w szpitalu w wyniku wypadku w akcji ratunkowej. W tym przypadku skupimy się na bardzo trudnym, ale ważnym problemie stresu pourazowego - podsumowuje.

W nowych odcinkach pojawią się oczywiście na gościnnych występach znani i lubiani aktorzy. Wśród nich zobaczymy Martę Klubowicz i Wojciecha Błacha. Nie ma wątpliwości, że szykuje się gorąca wiosna!

Dowiedz się więcej na temat: Strażacy (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje