Reklama

Strażacy

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 426
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Strażacy": Od przyjaźni - do walki

Dotąd byli na ekranie przyjaciółmi... ale teraz to się zmieni! W nowym serialu TVP - Strażacy" - który na antenie TVP 1 pojawi się już w sobotę 28 lutego, zobaczymy Macieja Zakościelnego i Kubę Wesołowskiego...

 

Reklama

Aktorzy znają się i przyjaźnią już od kilku lat - dzięki pracy na planie serialu "Czas honoru". Obaj mają tysiące fanów, obaj są ulubieńcami mediów... Ale tym razem przed kamerami zamienią się w rywali. A w kolejnych odcinkach nie zabraknie emocji!

Główny bohater "Strażaków" - aspirant Adam Wojnar (w tej roli Maciej Zakościelny) - jest odważny i pełen pasji. Formalnie nie został jeszcze dowódcą, ale podczas akcji często to właśnie on podejmuje najważniejsze decyzje... A to nie podoba się jego rywalowi - kapitanowi Boryckiemu (w tej roli Jakub Wesołowski).

Wojnar ma intuicję, dzięki której jako strażak uratował już niejedno życie. Ale gdy akcja kończy się sukcesem, to kapitan na ochotnika staje przed kamerami i zbiera gratulacje. 

Adam jest zabawny i nieprzewidywalny.  A Borycki to służbista bez poczucia humoru... Obaj muszą jednak pracować w tej samej jednostce - i w pewnym stopniu rywalizują ze sobą.

A po jednej z akcji Borycki oskarży Wojnara o niesubordynację - świadomy, że może tym zniszczyć jego karierę...

Jak zakończy się ten serialowy pojedynek? Odpowiedź tylko na antenie TVP1 - już od soboty o 20:25 TVP1!

 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Strażacy (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje