Reklama

Strażacy

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 450
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Strażacy": Maciej Zakościelny jest bohaterem fantazji erotycznych co trzeciej Polki!

Maciej Zakościelny, czyli Adam Wojnar ze "Strażaków", jest mężczyzną, który - jak wynika z ankiety przeprowadzonej w czerwcu przez jedną z największych w naszym kraju agencji zajmujących się badaniem opinii publicznej - najczęściej pojawia się w... fantazjach erotycznych Polek!

Aż 34 procent Polek marzy, by przeżyć upojne chwile w ramionach Macieja Zakościelnego! Nazwisko aktora znalazło się na szczycie listy znanych panów, o których najczęściej fantazjują kobiety w naszym kraju.

Reklama

Także Macieja Zakościelnego Polki wskazały jako faceta, którego ich partnerzy powinni poprosić o wskazówki, jak być lepszym... kochankiem.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez TNS na rzecz kampanii "Nie łykam, czyli wszystko, co powinnaś wiedzieć o antykoncepcji", aż jedna trzecia dorosłych Polek bez wahania zdecydowałaby się na romans lub choćby krótką przygodę z Maciejem Zakościelnym.

Odtwórca roli Adama Wojnara ze "Strażaków" wyprzedził w rankingu najbardziej pożądanych mężczyzn Bogusława Lindę, czyli podinspektora Marka Kaszowskiego z "Paradoksu", oraz Roberta Lewandowskiego - kapitana naszej narodowej reprezentacji w piłce nożnej.

To właśnie do Macieja, Bogusława i Roberta aż dziewięć na dziesięć mieszkanek naszego kraju wysłałoby swych partnerów na korepetycje z seksu i po rady, jak zaspokoić kobiece potrzeby w sypialni.

Na dalszych miejscach na liście idealnych według wyobrażeń Polek kochanków znaleźli się m.in. Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", i... Adam Nawałka.

Maciej Zakościelny nie skomentował dotąd wyników badań TNS. Przypomnijmy, że aktor kilka lat temu uznany został przez czytelniczki magazynu "Viva!" za najprzystojniejszego Polaka i wygrał plebiscyt "Viva! Najpiękniejsi".

36-letni Maciej Zakościelny przygotowuje się właśnie do roli taty. Jest szczęśliwie zakochany i świata nie widzi poza swoją partnerką. Fantazjującym o nim Polkom pozostaje więc tylko o nim marzyć...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zakościelny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje