Reklama

Strażacy

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 453
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Książka "Zaczaruj mnie" zaczaruje widzów?

3 lipca ukazała się powieść "Zaczaruj mnie", zabawna i romantyczna historia o trójce przyjaciół, którzy kończą studia - i pragną podbić świat. Autorką książki jest znana scenarzystka Karolina Frankowska, która stworzyła już dwa autorskie seriale: "Prawo Agaty" i "Nowa". Na jesieni na antenie TVP zobaczymy też kolejną produkcję opartą na jej pomyśle - serial "Strażacy". A od chwili premiery "Zaczaruj mnie", autorka pracuje nad scenariuszem, który opowiada o przygodach bohaterów z kart jej powieści.Reklama

 

- "Zaczaruj mnie" to książka o marzeniach - a te wszyscy mamy podobne, niezależnie od wieku. Zosia - moja bohaterka - ma 26 lat i właśnie wchodzi w dorosłe życie. Każdy nieco starszy czytelnik przechodził przez to samo, co ona - zdradza K. Frankowska. 

- Mam nadzieję, że "Zaczaruj mnie" zadziała jak wehikuł czasu, przenosząc czytelników w czasy młodości i totalnego luzu. Kto za tym nie tęskni? - dodaje z uśmiechem autorka.

W promocję książki zaangażowali się też znani aktorzy - i jednocześnie przyjaciele scenarzystki - Anna Karczmarczyk, Tomasz Ciachorowski, Malwina Turek oraz Maciek Radel. Wszyscy mogli przeczytać powieść przedpremierowo - i byli zachwyceni.

- Warto podążać za marzeniami i o tym jest ta książka - mówi Tomek Ciachorowski ("Majka").

Czy to właśnie on wystąpi w serialu, który ma powstać na motywach powieści "Zaczaruj mnie"? O tym być może przekonamy się już za kilka miesięcy.


Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje