Reklama

Strażacy

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 453
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec miłości! Oni rozstali się w mijającym roku...

Kilka znanych z seriali aktorek z pewnością chciałoby jak najszybciej zapomnieć o ostatnich 12 miesiącach i... ukochanych mężczyznach, z którymi rozstały się w 2015 roku.

Wypadek, jakiemu we wrześniu 2013 roku ulegli Weronika Rosati, czyli Kamila Milke ze "Strażaków", i Piotr Adamczyk, czyli Fryderyk Rekrut z "Samej słodyczy", był - jak się okazało - początkiem końca ich wielkiej miłości. Aktorska para rozstała się pół roku temu.

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk: Mieli inne wizje swojego związku...

Reklama

Uważam się za młodą dziewczynę, która cały czas jest jeszcze na drodze walki o to, żeby sobie życie fajnie poukładać. Ta decyzja nie była podjęta pochopnie - mówiła Weronika Rosati tuż po tym, jak wyszło na jaw, że zerwała z Piotrem Adamczykiem.

Powodem rozstania był podobno fakt, że Weronika nie chciała zrezygnować z kariery w Hollywood, a Piotr coraz bardziej marzył o założeniu rodziny, o dzieciach. Znajoma pary wyznała w rozmowie z jednym z tabloidów, że Weronika i Piotr mieli zupełnie inne wizje swego związku i czego innego oczekiwali od życia. Ich miłość przetrwała zaledwie 2 lata. Dziś oboje próbują zapomnieć o tym, co ich łączyło...

Maja Hirsch i Jacek Braciak: Uczucie się wypaliło!

Znacznie dłużej - bo aż kilkanaście lat - żyli pod jednym dachem Maja Hirsch, czyli Drewiczówna z nowego serialu "Bodo", i Jacek Braciak, czyli Marek z "rodzinki.pl". Niedawno aktorka potwierdziła, że nie są już razem.

Rozstałam się z Jackiem w kwietniu. Nie chcę tego szerzej komentować - powiedziała Maja, pytana, czy prawdą jest, iż od pewnego czasu nie ma już u boku ojca swej 11-letniej córki.

Maja Hirsch i Jacek Braciak uchodzili za bardzo szczęśliwą parę. Udało im się przez ponad pół roku ukryć przed całym światem, że łączące ich uczucie wypaliło się i że postanowili dalej iść przez życie osobno.

Olga Frycz i Jacek Borcuch: Rozstanie zamiast ślubu...

Nie udało się też uratować swojego związku z reżyserem Jackiem Borcuchem Oldze Frycz, czyli Ali Zduńskiej z "M jak miłość". Jak poinformowały plotkarskie serwisy, aktorka zerwała z ukochanym na początku listopada, gdy dowiedziała się, że jest... zdradzana. Szybko okazało się, że Jacek Borcuch rzeczywiście ma już nową partnerkę - znaną z show "Aplauz, aplauz" psycholożkę Małgorzatę Ohme. Olga wyprowadziła się z mieszkania reżysera, choć jeszcze niedawno była pewna, że ten lada moment jej się oświadczy. Niestety, dziś musi leczyć złamane serce i chce jak najszybciej zapomnieć o byłym już ukochanym, z którym związana była przez ponad 6 lat.

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski: Czy to naprawdę koniec ich miłości?

Kilka dni temu tabloidy obwieściły także koniec związku Olgi Bołądź, czyli Aleksandry Kowalczyk ze "Skazanych", i Mikołaja Roznerskiego, czyli Marcina Chodakowskiego z "M jak miłość".

Nie było w tym rozstaniu niczyjej winy, po prostu nie dogadywali się ze sobą. Okazało się, że mają różne charaktery - zdradził jednemu z dzienników znajomy Olgi i Mikołaja, ale sami zainteresowani nie potwierdzili informacji o rozstaniu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Strażacy (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje