Stranger Things

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": Millie Bobby Brown nie lubi... gofrów!

Millie Bobby Brown w najnowszym wywiadzie wyznała, że na planie serialu "Stranger Things" musiała się przełamać i jeść gofry, których tak naprawdę nie lubi! Znalazła na to sposób. Podczas kręcenia scen często musiała sięgać po... wiadro.

Popularność serialu "Stranger Things" sprawiła, że niektóre pojawiające się w nim elementy zyskały nowe życie w realu. Tak było z grą "Dungeons & Dragons", czy piosenka Kate Bush "Running Up That Hill", które nagle zyskały ogromną popularność. 

"Stranger Things": Millie Bobby Brown nie lubi... gofrów!

Dzięki serialowi wzrosła też sprzedaż gofrów pewnej znanej firmy, którymi zajadała się Jedenastka. Były to pierwsze słodycze, jakich spróbowała po ucieczce z tajnego laboratorium w Hawkins, a później sięgała po nie jeszcze wiele razy. Jak się okazuje, nagrywanie scen jedzenia gofrów było prawdziwą udręką dla wcielającej się w postać Jedenastki aktorki, która tych słodyczy nie lubi.

Reklama

O swojej niechęci do gofrów Millie Bobby Brown opowiedziała w nagraniu zrealizowanym dla magazynu "Wired", w którym odpowiadała na pytania wpisywane przez fanów serialu w wyszukiwarce Google. Jedna z takich najczęściej wyszukiwanych fraz brzmiała: "Czy Millie Bobby Brown lubi gofry?". 

Brown już wcześniej mówiła o swojej niechęci do gofrów, pominęła jednak mogące budzić obrzydzenie szczegóły. Zapytana o stosunek do nich wyznała jedynie, że nie przepada za słodkimi śniadaniami, a zamiast nich woli grzanki z awokado.

"Stranger Things": Millie Bobby Brown opowiada o tatuażach

Wśród innych kwestii, które interesowały fanów, było również zapytanie o tatuaże. Millie Bobby Brown przyznała, że ma ich aż siedem. Jednym z nich jest liczba 011 wytatuowana na przedramieniu. 

A pytana o umiejętności, które pomagają jej w pracy, wyznała, że potrafi płakać na zawołanie. Ale nie zaprezentowała tego w trakcie nagrania.

Czytaj więcej: Brittany Murphy: Tragiczne losy hollywoodzkiej gwiazdy

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Millie Bobby Brown | Stranger Things

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy