Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 184
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": Metallica spotkała się z gwiazdorem serialu

Gwiazdor "Stranger Things" Joseph Quinn spotkał się z członkami kultowej Metalliki. Aktorowi sławę przyniosła scena, w której wykorzystuje hit zespołu - "Master of Puppets".

Od czasu premiery najnowszej odsłony "Stranger Things", prawdziwą furorę robi kultowy kawałek "Master of Puppets" zespołu Metallica, który pojawił się w kluczowej scenie finałowego odcinka.

W serialu wykonuje go Eddie Munson, grany przez Josepha Quinna. Jego bohater robi to, by wesprzeć towarzyszy podczas walki z potworem Vecną.

"Stranger Things": Metallica i Joseph Quinn razem

W weekend Netflix opublikował nagranie ze spotkania Quinna z członkami Metalliki. Doszło do niego przy okazji występu zespołu na festiwalu Lollapalooza w Chicago.

Aktor został zaproszony do wspólnego występu podczas próby, a perkusista Robert Trujillo wręczył mu gitarę B.C. Rich - na takim instrumencie Eddie Munson grał we wspomnianej scenie ze "Stranger Things". Lider zespołu Lars Ulrich stwierdził, że od teraz Metallica występuje w pięcioosobowym składzie.

Reklama

"To było coś niesamowitego! Możliwość zagrania 'Master of Puppets' z najbardziej ikonicznym metalowym zespołem wszech czasów nie pojawia się zbyt często. To będzie opowieść do dzielenia się nią z wnukami" - skomentował Joseph Quinn.

Podczas koncertu na Lollapaloozie w trakcie utworu "Master of Puppets" wyświetlana była wspomniana scena z udziałem Eddiego Munsona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL