Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 107
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": Już nie są dzieciakami!

Po niecałych dwóch latach "Stranger Things" powraca z trzecim sezonem. Grupa przyjaciół z Hawkins po raz kolejny zmaga się z bestiami, przeżywa swoje pierwsze miłości, rozczarowania i odkrywa, że utrzymanie gangu razem nie jest tak łatwe, jak kiedyś.


W trzecim sezonie serialu "Stranger Things", który będzie miał premierę 4 lipca, spotykamy jego bohaterów w trakcie letniej przerwy. Wkraczają w burzliwy okres dojrzewania. "To jest ta pora roku, w której nie chodzi o szkołę, chodzi o basen i ogniska, zabawę, więc w sezonie 3. jest sporo zabawy, przyjemności, które nie zwiastują tego, co ma nastąpić" - powiedział na łamach "Variety" producent i reżyser serialu, Shawn Levy.

Reklama

Sami bohaterowie przyznają, że ten sezon będzie dla każdego z nich przełomowy.
"Nie sądzę, że El wie, jak właściwie używać swoich mocy. Tego się uczy w tym sezonie. Oczywiście doprowadziło ją to do innego stylu życia, doświadcza zespołu stresu pourazowego. Ale próbuje znów stać się normalna. Podobnie jak każdy nastolatek, El stara się wyłamać schematom, uczy się tego, żeby być sobą, a nie osobą, którą ludzie mówią, żeby była. Bardzo się z tym utożsamiam" - przyznała na łamach "New York Times" Millie Bobby Brown, serialowa Jedenastka.

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje