Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 184
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": Gwiazda serialu zmienia branżę?

Maya Hawke, wschodząca gwiazda kina, która jest córką Umy Thurman i Ethana Hawke’a, podbiła serca fanów "Stranger Things". Teraz próbuje sił również w branży muzycznej. W sieci pojawił się właśnie singel promujący jej drugi album.

Maya Hawke promuje pierwszy album

24-letnia Maya Hawke, córka gwiazdorskiej pary Ethana Hawke’a i Umy Thurman, w hitowym serialu Netflixa gra Robin. Jej postać należy do szkolnej orkiestry. Poza serialem Hawke także realizuje muzyczne ambicje. Właśnie promuje swój album muzyczny "Moss".

Swoje pierwsze single "To Love a Boy" i "Stay Open" Maya Hawke wydała w sierpniu 2019 roku. Kolejne, "By Myself" i "Coverage"- na wiosnę 2020 roku. Wówczas to zapowiedziała, że pracuje nad debiutancką płytą, zatytułowaną "Blush". Miała się ona ukazać 9 czerwca 2020 roku, ale aktorka i piosenkarka przesunęła premierę na sierpień w związku z trwającymi wówczas z protestami pod hasłem Black Lives Matter (wyjaśniła wówczas: "Czuję, że to nie jest czas na autopromocję. To czas na aktywizację, edukację i samokontrolę").

Reklama

29 czerwca 2022 roku, wraz z wydaniem kolejnego singla "Thérese", Hawke zapowiedziała drugi album "Moss", który ma się ukazać 23 września 2022 roku. Teraz zaś zaprezentowała teledysk do owego singla i okazuje się, że... jest on przeznaczony tylko dla widzów dorosłych.

Teledysk tylko dla dorosłych

Teledysk rozpoczyna się ostrzeżeniem, że następnych pięć minut będzie zawierało materiał "X-rated" i informacją, że został nakręcony w oldschoolowym stylu, czyli na taśmie 35 mm. Dlaczego dla dorosłych? Otóż traktuje o orgii w środku lasu, brutalnie przerwanej przez policję. W orgii tej bierze udział sama Hawke, która w jednym z wywiadów (dla czasopisma "Dazed") wyraziła nadzieję, że gdy ludzie słuchają tej piosenki, czują coś innego niż wstyd, nienawiść do samego siebie i samotność. "Myślę, że wszyscy jesteśmy zmęczeni takimi uczuciami" - stwierdziła.

Teledysk został wyreżyserowany przez amerykańskiego aktora, scenarzystę i reżysera filmowego Brady'ego Corbeta (wystąpił m.in. w filmie Michaela Haneke "Funny Games"), którego Hawke poznała podczas przesłuchania do jednego ze swoich filmów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL