Stranger Things
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": David Harbour myślał, że serial skończy się na pierwszym sezonie

W przyszłym roku ruszą zdjęcia do piątego sezonu "Stranger Things", który zyskał ogromną popularność na całym świecie. Wiadomo już, że będzie to definitywne zakończenie tej produkcji. Fakt, że serial doczekał się aż tylu sezonów i zyskał rzesze fanów jest zaskoczeniem dla Davida Harboura, czyli odtwórcy roli szeryfa Hoppera. Aktor był bowiem przekonany, że serial zostanie skasowany po pierwszym sezonie.

Niewiele brakowało, a granego przez Harboura szeryfa Hoppera zabrakłoby w dwóch ostatnich seriach serialu. Zakończenie trzeciego sezonu "Stranger Things" wskazywało na to, że ten bohater zginął. 

Hopper szybko jednak odnalazł się w rosyjskiej kolonii karnej. Dzięki temu, w możliwych zakończeniach serialu, nad którymi zastanawia się Harbour, wciąż znajduje się miejsce również dla niego.

"Stranger Things": David Harbour w piątym sezonie

"Mam pewne pomysły kształtu i struktury dalszego rozwoju mojej postaci, ale poza całościowym oglądem sprawy nie mam żadnych szczegółów. Bardzo wierzę w to, co wymyślą twórcy. Na zakończenia każdego sezonu dzielę się z nimi e-mailowo moimi pomysłami na temat tego, w jakich sytuacjach widziałbym dalej Hoppera. I często na nie reagują. Nie dostałem jeszcze jednak pełnego scenariusza pierwszego odcinka piątego sezonu" – powiedział Harbour w rozmowie z magazynem "Total Film". 

Reklama

Niedawno ogłoszono, że odcinek ten będzie nosił tytuł "The Crawl" ("Pełzanie").

"Wierzę, że w opowiadaniu historii powinna być jakaś moralność, że postaci powinny dostać to, na co zasługują (...). Bez wątpienia uważam, że Hopper jest postacią, która przeszła bardzo dużo i zasługuje na spokój. Chciałbym więc, aby go dostał. Jednak pytaniem pozostającym na razie bez odpowiedzi jest to, czy Dufferowie to fani Dickensa, a może Kafki? Czy wierzą w wielką kolację z pieczonym indykiem na koniec 'Opowieści wigilijnej'? Sam się nad tym zastanawiam i jestem bardzo ciekawy, jak się to rozwinie" – wyznał aktor.

Dla Harboura sama możliwość zastanawiania się nad zakończeniem piątego sezonu jest przyjemnością. Jak bowiem wspomniał, nie spodziewał się, że "Stranger Things" będzie miał drugi sezon. 

"Po skończeniu zdjęć do pierwszego sezonu myślałem, że będziemy pierwszym serialem Netfliksa bez drugiego sezonu. Myśleliśmy, że będzie katastrofą i nikt nie będzie chciał go zobaczyć" - wyznał.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Stranger Things | David Harbour
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy