Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 188
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things 4": Gwiazda serialu nie pamięta, jak kończy się sezon

Już dziś na Netfliksie pojawiły się finałowe odcinki 4. sezonu "Stranger Things". Fani serialu wreszcie dowiedzą się, jak zakończy się walka ich ulubionych bohaterów z Vecną. O finałowe rozstrzygnięcia kilka dni temu została zapytana aktorka Maya Hawke. Gwiazda, która od 3. sezonu wciela się w Robin przyznała jednak, że nie może udzielić odpowiedzi na to pytanie. Powód? Nie pamięta, co się wydarzyło w końcowych scenach...

Maya Hawke zaskoczyła fanów serialu

Maya Hawke od jakiegoś czasu cieszy się sporą popularnością. Wszystko za sprawą roli w "Stranger Things". W hicie Netfliksa gra od 3. sezonu, ale dopiero w 4. odsłonie jej watek został mocniej wyeksponowany. Gwiazda wciela się w Robin , a jej bohaterka cieszy się wyjątkową sympatią widzów. W związku ze swoją rolą i premierą kolejnej części serialu, aktorka została ostatnio zaproszona do programu Jimmy’ego Fallona. Popularny prezenter poprosił ją, by opowiedziała co nieco na temat finałowych odcinków 4. sezonu. Hawke miała sporo problemów, by zdradzić widzom szczegóły zakończenia. Przyznała, że zwyczajnie... nie pamięta, co się wydarzy.

Reklama

"Rzecz w tym, że nakręciliśmy je bardzo dawno temu. Dużo czasu zajmuje złożenie wszystkiego w całość. Wiem, że wiem, co się wydarzy, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć konkretów. Jeszcze nie widziałam tych odcinków i nie pamiętam dokładnie, co się stanie, jestem więc podekscytowana tym, że zobaczę, jak skończy się ten sezon" - wyznała.

Zarówno widzowie, jak i sama aktorka zakończenie 4. odsłony mogą poznać już dziś. Dwa finałowe odcinki trafiły na Netfliksa 1 lipca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL