Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 107
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sławne dzieci gwiazd

Dzięki temu, że mają ułatwiony start w świecie show-biznesu, wiele z nich decyduje się na rozpoczęcie kariery w bardzo młodym wieku. Obiecujące gwiazdy kina i aspirujące modelki światowej sławy - kim są i jak wyglądają dzieci sławnych gwiazd?

Maya Hawke

Być może jeszcze nie zna jej jeszcze cały świat, ale jest na najlepszej drodze do tego! Maya Hawke to córka Umy Thurman i nie powinno to być zdziwieniem, ponieważ są niezwykle podobne! Jej tatą jest hollywoodzki aktor, Ethan Hawke, a więc dziewczyna od początku miała styczność z aktorstwem.

Reklama

21-latka najpierw próbowała swoich sił w modelingu, co z resztą świetnie jej wychodziło. Młoda aktorka między innymi miała okazję pozować dla "Vogue", została też twarzą marki AllSaints, a nawet wzięła udział w spotach Calvina Kleina. Dopiero później zrozumiała, że to aktorstwo sprawia, że czuje się szczęśliwa. A talentu na pewno nie można jej odmówić!

Jej pierwszym krokiem w kierunku Hollywood było rozpoczęcie nauki w nowojorskiej Juilliard School, na wydziale aktorskim. Jednak w międzyczasie Maya dostała główna rolę w "Małych kobietkach", przez co rzuciła szkołę i poświęciła się produkcji. 

Udział w serialu przyniósł jej spory rozgłos, dzięki czemu dostała wiele nowych propozycji. Zobaczyliśmy ją m.in. w trzecim sezonie serialu "Stranger Things", gdzie gra Robin, koleżankę Steve’a z lodziarni. Dziewczyna pomaga ekipie głównych bohaterów w rozwikłaniu pewnej tajemnicy. 

Kolejnym sukcesem Mai jest rola Lindy Kasabian w filmie "Once Upon a Time in Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino. Mówi się, że młoda aktorka otrzymała tę rolę ze względu na znajomość z Tarantino oraz fakt, że Uma Thurman była muzą reżysera. Jednak Maya utrzymuje, że tak jak inni wzięła udział w castingu.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje