Stranger Things
Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 332
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Fani nie chcą pozwolić odejść tej postaci! Czy powróci w 5. sezonie "Stranger Things"?

Fani "Stranger Things" nie mogą zapomnieć o tej postaci i wciąż domagają się, by powróciła. Jednak aktor zaprzecza, by była na to szansa w 5. sezonie, mimo że widzowie dopatrują się pewnej furtki, którą pozostawił Vecna.

W przeciągu czterech sezonów "Stranger Things" straciliśmy wiele naprawdę ciekawych i dobrze wykreowanych postaci. Przez to, ile wnosili do serialu oraz że spotkał ich niesprawiedliwy los, fani domagają się ich powrotu.  

W prośbach szczególnie często, poza uwielbianym Eddiem Munsonem, pojawia się Bob Newby — chłopak Joyce Byers z drugiego sezonu, w którego wcielił się Sean Astin. Nadchodzący nowy sezon po raz kolejny rozbudza nadzieje na powrót uwielbianych bohaterów. 

Reklama

"Stranger Things": czy Bob powróci?

Boba poznaliśmy w 2. sezonie serialu jako pociesznego chłopaka Joyce, który był miłą, komediową odmianą, w mroku historii tej serii. Dał się poznać jako człowiek o wielu zainteresowaniach, miłośnik gier planszowych i przede wszystkim bardzo odważny człowiek. Ze względu na to i radość, którą wnosił do serialu, fani chcieliby jego powrotu. 

Niestety, aktor podkreśla, że dla jego postaci nie ma już szansy. 

"Nie, jestem martwy" - odpowiada zawsze Astin. 

Jednak to nie powstrzymuje fanów "Stranger Things" przed drążeniem tematu. Na niedawnym wydarzeniu LA Comic-Con aktor sam nawiązał do jednego z pomysłów: czy Bob mógłby powrócić we wspomnieniach? Wyjaśnił, że nie będzie takiej możliwości, choćby ze względu na obecny związek Joyce i Hoppera (komendanta policji Hawkins). 

"Dlaczego nie mogą zrobić retrospekcji [w sezonie 5 - przyp. red.]... do szczęśliwszych czasów z... wiem, dlaczego tego nie zrobią. Ponieważ będą to Hopper i Joyce, a oni nie będą chcieli wracać do retrospekcji z czasów, kiedy była naprawdę szczęśliwa [śmiech]" - wyjaśnił Sean Astin. 

A może jednak? Nowe szanse w 5. sezonie "Stranger Things"

W najnowszym sezonie "Stranger Things" mieliśmy okazję poznać potężnego Vecnę, który może wpływać na umysły ludzi. Postać ta otwiera przed twórcami nowe szanse, które dają możliwość powrotu Boba, choć niekoniecznie będzie to dobre dla postaci w serialu. Vecna może wykorzystać heroiczną śmierć Boba, by dręczyć Joyce i skazać ją na ciągłe odtwarzanie ostatniej walki z demopsami w laboratorium. 

Na ten moment są to jedynie domysły i pole do interpretacji jest naprawdę szerokie. Pomysł, by "Jedynka" wykorzystał Boba do swoich celów, daje szansę, by nie zburzyć efektu zbudowanego przez śmierć partnera Joyce i jej wpływu na pozostałych bohaterów.  

Niestety, na odpowiedzi i ostateczne rozwiązanie jeszcze będziemy musieli poczekać. Na początku 2024 roku ruszą zdjęcia do piątego i zarazem ostatniego sezonu "Stranger Things", co dla fanów oznacza, że seria nieprędko powróci z nowymi odcinkami. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Stranger Things
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama