Reklama

Star Trek: Discovery

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Star Trek": Zdjęcia ruszą jesienią

Zdjęcia do najnowszego serialu rozgrywającego się w uniwersum wymyślonym przez Gene'a Roddenberry'ego rozpoczną się tej jesieni w Toronto.

Jak informuje serwis Birth.Movies.Death najnowsza odsłona kultowego serialu będzie serialową antologią, podobną do takich produkcji jak "Detektyw", "Fargo", "American Horror Story" czy "Americna Crime" - w każdym sezonie zostanie przedstawiona nowa historia rozgrywająca się w uniwersum "Star Treka".

Reklama

Jakie będzie to uniwersum? Na pewno nie te, które stworzył J. J. Abrams w kinowej trylogii (premiera trzeciej części, "Star Trek: W nieznane", zapowiedziana jest na 6 sierpnia).

Akcja wszystkich sezonów związana będzie z serialami i oryginalnymi filmami (z lat 70., 80., 90.).

Pierwszy sezon rozpocznie się po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Star Trek: Wojna o pokój", a przed zdarzeniami z serialu "Star Trek: Następne pokolenie". W serii nie pojawi się, niestety, statek Enterprsie, ani nie wystąpią w niej aktorzy znani z oryginalnej serii (nawet jeżeli mieliby oni wcielić się w inną postać).

Za sterami nowego serialu stanie Bryan Fuller ("Gdzie pachną stokrotki", "Hannibal"). Doceniany przez krytyków i uwielbiany przez widzów scenarzysta rozpoczynał swoją karierę na planie "Star Trek: Stacja kosmiczna" i "Star Trek: Voyager".

W projekt zaangażowani są również Nicholas Meyer (scenarzysta i reżyser filmów "Star Trek: Gniew Khana", "Star Trek: Powrót do domu", "Star Trek: Wojna o pokój"), Eugene Wesley “Rod" Roddenberry Jr. (syn twórcy "Star Treka" Gene'a Roddenberry'ego), Alex Kurtzman oraz Heather Kadin.

Dowiedz się więcej na temat: Star Trek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje