Squid Game
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 52
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Squid Game: Wyzwanie": Powstanie drugi sezon show Netfliksa

Netflix poinformował, że powstanie drugi sezon reality-show "Squid Game: Wyzwanie". To "najbardziej ambitny" show w historii platformy - ocenił Brandon Riegg z Netfliksa.

Kontrowersyjne reality-show "Squid Game: Wyzwanie", które zadebiutowało w ofercie platformy 22 listopada, śledzi losy 456 uczestników, którzy walczą o główną wygraną w wysokości 4,56 miliona dolarów. Zwycięzca może być tylko jeden, a wyłoni go seria zadań inspirowanych dziecięcymi zabawami. Większość to zabawy znane już z serialu "Squid Game", ale wśród nich są też niespodzianki. Uczestnicy musieli zagrać m.in. w popularne "statki".

Rywalizacja jest trudna, o czym świadczą liczne kontuzje. Jak informuje portal Deadline, niektórzy z uczestników zamierzają pozwać do sądu producentów programu za obrażenia, których doznali w trakcie nagrań. Twierdzą oni, że w trakcie nagrania programu doznali hipotermii i uszkodzenia nerwów spowodowanych tym, że program nagrywano w chłodny dzień.

Reklama

"Squid Game: Wyzwanie" to pierwsza oryginalna produkcja Netfliksa, której emisja podzielona została na trzy części. Finałowy, dziesiąty odcinek programu, pokazany zostanie 7 grudnia.

"Squid Game" wciąż hitem Netfliksa

Tylko pięć dni emisji potrzebował program "Squid Game: Wyzwanie" został najpopularniejszą odcinkową produkcją anglojęzyczną w okresie od 20 do 26 listopada. Żadna nieanglojęzyczna produkcja odcinkowa także nie zdołała zbliżyć się do wyniku tego programu.

Popularność "Squid Game: Wyzwanie" sprawiła, że na listę najchętniej oglądanych seriali nieanglojęzycznych powrócił "Squid Game", który zanotował ponad 13 milionów godzin i milion 600 tysięcy wyświetleń. Z tym wynikiem uplasował się na szóstym miejscu zestawienia.

Drugi sezon widzowie platformy zobaczą pod koniec 2024 lub początku 2025 roku. Nowe odcinki mają być naturalną kontynuacją tego, co działo się w pierwszym sezonie.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy