Reklama

"Squid Game": Rami Malek i Pete Davidson wystąpili w parodii serialu

Serial "Squid Game" podbił serca widzów na całym świecie. Koreańska produkcja została zauważona także przez twórców "Saturday Night Live", którzy postanowili zrobić parodię netflixowego hitu. Zagrali w niej Rami Malek i Pete Davidson.

Parodia "Squid Game"

Rami Malek i Pete Davidson wystąpili w amerykańskiej parodii popularnego serialu "Squid Game". Nagranie zostało stworzone na potrzeby programu rozrywkowego "SNL". Muzyczna parodia nawiązywała do fabuły serialu, czerpiąc przy tym z klimatów południowych stanów USA. 

Davidson i Malek wystąpili w rolach dwóch kowbojów, śpiewając piosenkę country. W jej tekście znalazły się nawiązania do netflixowej produkcji - wspomniano o gigantycznej lalce i przedstawiono część zadań, z którymi musieli poradzić sobie bohaterowie. Nie zabrakło też nawiązań do brutalnych scen, które szokowały widzów "Squid Game".

Reklama

"Squid Game": Nowy hit Netflixa

W ciągu 28 dni od premiery, która miała miejsce 17 września, południowokoreański dramat obejrzało 111 mln użytkowników. Tym samym "Squid Game" zdetronizowało poprzedni hut Netflixa, czyli "Brudgertonów" (82 mln widzów). Warto zaznaczyć, że Netflix w widzach liczy osoby, które obejrzały co najmniej 2 minuty z odcinka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama