Reklama

"Squid Game": Powstaje polski teleturniej oparty na serialu

"Squid Game" jest największym hitem Netflixa ostatnich lat. Brutalna koreańska produkcja cieszy się uznaniem widzów na całym świecie i od czasu swojej premiery zdołała zgromadzić pokaźną rzeszę fanów. Nie brakuje ich także w Polsce. Z pewnością ucieszy ich fakt, że właśnie powstaje teleturniej opierający się na "Squid Game", w którym do wygrania będzie aż 100 tysięcy złotych. Rozgrywki odbędą się w przyszłym roku.

"Squid Game" w Polsce!

Nie ulega wątpliwości, że "Squid Game" opanował cały świat. Południowokoreańska produkcja w zaledwie miesiąc stała się ogólnoświatowym hitem, co zresztą z pewnością będzie można zobaczyć przy strojach wybranych na zbliżające się halloween. W niektórych krajach nawet dzieci zaczęły grać w gry z tego serialu, które gdzieniegdzie kompletnie odeszły już w zapomnienie.

Międzynarodowy szał na "Squid Game" dotarł także do Polski. Internauci zdecydowali się zorganizować turniej inspirowany bijącym rekordy popularności serialem. Wydarzenie pt. "Squid Fame" ma odbyć się w przyszłym roku, a zwycięzca zgarnie nieco ponad 30 mln wonów, czyli 100 tys. zł. To nieco mniejsza kwota, niż serialowa wygrana, ale z pewnością skusi wielu śmiałków do wzięcia udziału w rozgrywkach.

Reklama

Zobacz też: Mateusz Damięcki szczerze o scenach intymnych! Miał ogromny problem=

Turniej zapowiedziano na przyszły rok

Do gry w polskim "Squid Game" może zgłosić się każdy, kto wpłaci zadatek. Propozycję udziału w grze będzie można zgłaszać w specjalnej aplikacji, a o wyborze uczestników zadecydują internauci. Obecnie w serwisie zrzutka.pl prowadzona jest zbiórka, której celem jest zebranie 333 tys. zł. Pozyskana kwota ma zostać przeznaczona na nagrodę dla zwycięzcy oraz organizację turnieju.

"Squid Fame" ma zostać rozegrany 30 kwietnia 2022 roku. Imprezę będzie można oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo dostępnej w systemie PPV. Warto podkreślić, że polskie rozgrywki - w przeciwieństwie do tych serialowych - będą wolne od przemocy i nierównego traktowania. Organizatorzy zaznaczają, że "Squid Fame" nie jest powiązany z serialem "Squid Game", a jest nim jedynie inspirowany.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje