Reklama

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 1282
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny": Nowy sezon

3 września rozpocznie się emisja piątego już sezonu „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”.

W nowym sezonie nie zabraknie dramatycznych i zaskakujących sytuacji, choć widzowie mogą liczyć także na sporą dawkę wzruszeń i humoru. W emitowanych w stałym paśmie - od poniedziałku do czwartku o godz. 20 - premierowych odcinkach zobaczymy, jak potoczyły się losy bohaterów po komplikacjach, które spiętrzyły się pod koniec  poprzedniego sezonu serialu.

Czy Paulinie (Kamila Ścibiorek) uda się odnaleźć Agatę (Anna Tomaszewska), która uciekła z domu i przemówić córce do rozsądku nim dziewczyna wpadnie w poważne kłopoty? Jak po kłótni z Wach i wyprowadzce od niej ułoży się sytuacja Walczaka (Michał Mrozek)? Czy ich przyjaźń nie ucierpi i czy Kuba znajdzie wreszcie sposób, by spłacić długi po odwołanym weselu z Izą (Urszula Bogucka)? Co zrobi, gdy nieoczekiwanie stanie oko w oko z niedawną przeszłością?

Reklama

Co stanie się z aresztowanym Brunonem (Bartosz Picher) i jak Ola Latoszek (Gabriela Oberbek) będzie radzić sobie ze świadomością, że przyczyniła się do jego zatrzymania? Czy Daga Górska (Magdalena Margulewicz) otrząśnie się wreszcie po swoim starym związku i będzie gotowa na nowy? Jak rozwinie się sytuacja, gdy szalona współlokatorka Dagi, Lilka (Agata Skórska), znowu namiesza? Jak potoczą się sprawy Jawora (Michał Kitliński) i Wojtali (Sasza Reznikow)? Czy komisarz jest gotowy na szczególną próbę na jaką jego cierpliwość i poczucie humoru wystawi jego asystent?

Co w nowych odcinkach czeka Jagiełłę (Przemysław Kapsa), Kingę Wilk (Marika Tomczyk) oraz Bola (Tomasz Radawiec) i Dobecką (Joanna Kupińska)? W tym sezonie poznamy też lepiej prywatne oblicze  Kubisa (Marek Włodarczyk), którego czeka sporo komicznych perypetii przy okazji zbliżających się srebrnych godów jakie chce w szczególny sposób obchodzić ze swoją żoną.

 Nowy sezon serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" - od 3 września w Czwórce.

.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje