Reklama

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Była dziewczyna Benedicta Cumberbatcha i Radosława Majdana w obsadzie polskiego serialu

​W serialu Czwórki "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" od dziś będzie można oglądać nową bohaterkę - komisarz Barbarę Kalicką. W tę rolę wciela się Anna Prus, aktorka o której głośno było nie tylko z powodu jej ról, ale też romansów ze znanymi mężczyznami.

Kariera Anny Prus

W jej karierze były wzloty i upadki, ale w ostatnich latach Anna Prus może zdecydowanie mówić, że ma dobrą passę. Aktorka zagrała wiele ról, m.in. w filmach "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" i "Siłaczki" oraz serialach: "Pitbull" czy "Przyjaciółki". Teraz aktorka rozpoczyna swoją zawodową przygodę z serialem TV4 "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny". Po raz pierwszy pojawi się w 506. odcinku tej produkcji, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 20 września.

Anna Prus w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"

W serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny". Prus wciela się w rolę przebojowej i zdeterminowanej podkomisarz Barbary Kalickiej, która przenosi się z Krakowa do Wrocławia, drążąc sprawę groźnych przestępców - gangstera o pseudonimie Druciarz i jego syna. Jak informują producenci serialu, bohaterka grana przez Prus ściga nieuchwytnych bandytów, którzy jej zespołowi wymykają się od ośmiu lat. Kalicka nie poinformowała naczelnika miejscowej komendy o swoich działaniach w jego rewirze, przez co ona i ludzie Kubisa (granego przez Marka Włodarczyka) wejdą sobie w drogę. Co wyniknie z tego spotkania, widzowie będą mogli się przekonać w kolejnych odcinkach kryminalnego serialu TV4.

Reklama

Anna Prus została mamą

Nie tylko jednak role Anny Prus były przedmiotem dyskusji. Sporo mówiło się też o jej barwnym życiu. Mówiło, bo w ostatnich latach aktorka bardzo chroni swoją prywatność. Z social mediów wiadomo, że ponad półtora roku temu została mamą, ale jak dotąd nie ujawniła ani tego, jakie imię wybrała dla syna, ani tego, kto jest jego ojcem. Przed laty aktorka była znacznie bardziej otwarta i zdradzała sporo szczegółów z życia prywatnego. W 2012 roku głośno było o jej związku z Radosławem Majdanem, który zakończył się po kilku miesiącach skandalem z narkotykami w tle.

Anna Prus była w związku z brytyjskim gwiazdorem

Równie wiele rozgłosu przyniósł aktorce w 2014 roku związek z brytyjskim aktorem znanym z roli Sherlocka Holmesa w serialu BBC "Sherlock" Benedictem Cumberbatchem. Para pojawiła się po raz pierwszy razem na festiwalu Off Plus Camera w Krakowie i przez kilka miesięcy byli regularnie widywani, między innymi w Cannes. Niestety i ten związek się rozpadł, bo brytyjski gwiazdor wybrał reżyserkę teatralną Sophie Hunter, która jest obecnie jego żoną. (PAP Life)

ina/ gra/


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Anna Prus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje