Reklama

Spartacus: Gods of the Arena

Spartakus: Bogowie areny

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 68
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znaleźli nowego Spartakusa

Stacja Starz oficjalnie potwierdziła, że znalazła aktora, który wcieli się w Spartakusa, w zastępstwie chorego Andy'ego Whitfielda.

Andy Whitfield, grający główną rolę w pierwszym sezonie serialu "Spartakus: Krew i piach", nie mógł kontynuować pracy na planie serialu. Przed rozpoczęciem pracy nad kontynuacją zdiagnozowano u niego nowotwór. Dlatego Starz postanowiła zrealizować, zamiast planowanej kontynuacji, prequel, opowiadający o wcześniejszych losach drugoplanowych bohaterów serialu.

Reklama

Cały czas czekano na wyniki terapii Whitfielda licząc, że wyzdrowieje i powróci na plan. Tak się niestety nie stało. Aktor nadal boryka się z chorobą.

Przez jakiś czas po tym, jak wiadomo już było, że "stary" Spartakus nie powróci do swojej roli, spekulowano kto mógłby zająć jego miejsce. Pojawiały się nazwiska m.in. serialowych braci ze "Skazanego na śmierć" - Wentwortha Millera i Dominica Purcella.

Ostatecznie angaż zdobył Liam McIntyre, którego możemy pamiętać z epizodów w takich serialach jak "Pacyfik" i "Gliniarze z Melbourne".

Co myślicie o tym wyborze?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje