Reklama

South Park

South Park

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 60
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najnowszy sezon trafi do Polski

Od 3 marca 2010 na antenę Canal+ powracają bohaterowie kultowej serii animowanej "South Park". Odcinki najnowszego, 13. sezonu będą nadawane w paśmie animacji dla dorosłych, w każdą środę po 23:00.

"South Park", jedna z najbardziej skandalizujących kreskówek w historii animacji, pojawił się w 1997 roku. Przygody mieszkańców małego miasteczka w stanie Kolorado są swoistym komentarzem do bieżących wydarzeń na świecie. Bohaterowie kreskówki otwarcie rozmawiają na tematy tabu, używają całej gamy wymyślnych przekleństw i popularyzują całkowicie niepoprawne politycznie poglądy.

Reklama

W najnowszym 13. sezonie bohaterów czekają kolejne przygody: Cartman wyruszy do Somalii, żeby zostać piratem, Kyle zostanie opętany przez ducha Michaela Jacksona, Stan będzie próbował zapobiec zabijaniu wielorybów i delfinów przez Japończyków, Butters zajmie się stręczycielstwem, a Kenny będzie miał niewierną dziewczynę.

Canal+ jako pierwsza telewizja w Polsce pokaże najnowszy sezon "South Parku". To jeden z kultowych seriali, które stacja emituje od pierwszego odcinka regularnie wprowadzając na antenę ich kolejne części.

Do takich produkcji należą również m.in. "Simpsonowie", których 21. sezon jest aktualnie nadawany w piątki o 20:10, "Przez 24 godziny", którego 7. część jest emitowana w czwartki o 21:00 czy "Detektyw Monk", którego 8. finałowy sezon pojawi się na antenie już w kwietniu.


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje