Sortownia
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 34
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sortownia": Finałowy odcinek i cały sezon w Polsat Box Go i Canal+ online

Jak wiele zła można popełnić w imię dobra? Czy stawianie się w roli dającego i odbierającego życie Boga może zostać nie zauważone? Gdzie kończy się wymierzanie sprawiedliwości, a zaczyna prywatna vendetta? I przede wszystkim - czy odpowiedzi na te pytania przyniesie zakończenie mrocznego thrillera medycznego "Sortownia"? Wszystkie odcinki produkcji już dziś, 28 lipca, w serwisach Polsat Box Go i Canal+ online.

Mimo iż Jacek stara się działać metodycznie i na chłodno, z każdym odcinkiem w jego zachowanie wkrada się coraz większa nerwowość. Z jednej strony wciąż jest przekonany, że panuje nad sytuacją, z drugiej coraz bardziej niepokoją go narastające wątpliwości Olgi. I choć młoda lekarka targana wyrzutami sumienia za tragiczny błąd z przeszłości, winy doszukuje się w sobie, Jacek wie, że jej dociekliwość doprowadzi ją w końcu do prawdziwej przyczyny licznych zgonów. Dodatkowy lęk wprowadza też zacieśniająca się więź między jego podopieczną a oficerem Romanowskim i coraz częstsze wizyty policjanta na SOR. 

Reklama

W opanowaniu emocji nie pomagają również napięte relacje z Justyną. Jacek, który pragnął odbudować więź z córką, powoli zdaje sobie sprawę, że nie jest do końca pewny powodów, dla których dziewczyna postanowiła pojawić się w jego życiu, a jej nieobliczalność napawa go niekiedy przerażeniem.

Jak zakończy się ta zabawa w Boga widzowie dowiedzą się już dziś, 28 lipca. Jednego natomiast już teraz mogą być pewni - "Sortownia" trzymać będzie w napięciu do samego końca.

"Sortownia": Andrzej Chyra na SOR-ze

W głównej roli w serialu "Sortownia" występuje Andrzej Chyra. Na ekranie partnerują mu: Olga Goldys, Jaśmina Polak, Natalia Jędruś. W serialu wystąpili także Artur Barciś, Ilona Ostrowska, Marcin Czarnik, Mariusz Bonaszewski.

Reżyserką serialu koprodukcji Telewizji Polsat i Canal+  jest Anna Kazejak. Scenariusz napisali Wiktor Piątkowski, Monika Powalisz, Michał Wawrzecki i Joanna Kozłowska. Za zdjęcia odpowiada Piotr Niemyjski. 


 


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Sortownia (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy