Sortownia
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 34
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sortownia": Anna Kazejak o serialu. "Zaprasza do rozmowy i refleksji"

"Sortownia" to nowy serial medyczny, który zadebiutuje 16 czerwca na Polsat Box Go. W główną rolę lekarza Jacka wciela się Andrzej Chyra. Reżyserką jest Anna Kazejak, która nie boi się podejmować tematów tabu. Nie inaczej jest w przypadku "Sortowni". W rozmowie z Interią opowiedziała, czego widzowie mogą się spodziewać po nowym thrillerze medycznym.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

"Sortownia": O czym jest serial?

"Sortownia" to historia zmagającego się z demonami przeszłości lekarza, Jacka (Andrzej Chyra), rozdartego pomiędzy etyką lekarską a potrzebą wymierzenia sprawiedliwości za tych, którzy w ramach obowiązującego prawa mogą jej nigdy nie doświadczyć.

W serialu zobaczymy również takich aktorów jak Jaśmina Polak, Olga Goldys i Natalia Jędruś, Ilona Ostrowska, Izabela Dąbrowska, Artur Barciś, Mariusz Bonaszewski i Marcin Czernik.

Reklama

Anna Kazejak o "Sortowni": "To serial, który zaprasza do rozmowy i refleksji"

Reżyserką "Sortowni" jest Anna Kazejak, która do tej pory była odpowiedzialna za takie tytuły jak: "Szadź", "Fu***ng Bornholm", "Brokat" czy "Erotica 2022". Kazejak nie boi się poruszać tematów tabu, od lat przełamuje stereotypy. Podobnie jest w przypadku najnowszego thrillera medycznego.

Reżyserka podkreśliła, że obecnie w świecie filmów i seriali z trudem można znaleźć produkcję podobną do "Sortowni".

W rozmowie Anna Kazejak opowiedziała o konsultantach medycznych, którzy na co dzień pomagali twórcom i aktorom na planie. Celem było jak najwierniejsze oddanie polskiej rzeczywistości szpitalnej. "Nie chciałam, by serial pozostał na poziomie dużej umowności, tylko żeby był jak najbardziej wiarygodny. Żeby lekarze też go zobaczyli i nie mówili: O Boże, co za bzdury" - powiedziała.

"Sortownia": Gdzie i kiedy oglądać?

Cały sezon "Sortowni" to łącznie osiem odcinków. Pierwsze dwa już od 16 czerwca w POLSAT BOX GO. Kolejne odcinki będą publikowane w piątki.

Czytaj więcej: Anna Kazejak o kulisach serialu "Sortownia": Ma oddać jak największy realizm SOR-u

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sortownia (serial) | Anna Kazejak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy