Reklama

Służby specjalne

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 29
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Służby specjalne": Specgrupa rusza do akcji!

Po bardzo dobrym przyjęciu przez kinową widownię powstaje serialowa wersja głośnego filmu Patryka Vegi. Składające się z 5. odcinków "Służby specjalne" już w marcu trafią na antenę TVP2.


Reklama


Akcja "Służb specjalnych" rozpoczyna się w momencie likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Generał Światło (Wojciech Machnicki) werbuje członków tajnej specgrupy, która ma rzekomo zniwelować straty spowodowane rozwiązaniem WSI i zażegnać niebezpieczeństwo ujawnienia kolejnych agentów. Widzowie zobaczą kulisy funkcjonowania służb specjalnych we współczesnej Polsce oraz ich działania na styku świata polityki, biznesu, mediów i przestępczości.

Od  thrillera politycznego do filmu psychologicznego

W skład grupy wchodzą: podporucznik Aleksandra Lach (Olga Bołądź), pułkownik Marian Bońko (Janusz Chabior) i kapitan Janusz Cerat (Wojciech Zieliński). Po serii spektakularnych zabójstw, intryg i szantaży zaaranżowanych w kraju i za granicą członkowie specgrupy orientują się, że zostali wykorzystani w zupełnie innym celu, niż im się początkowo wydawało.

Miniserial łączący w sobie elementy thrillera politycznego, kryminału, filmu sensacyjnego i psychologicznego składać się będzie z pięciu odcinków. Połowa serialowej fabuły to przedstawienie historii ukazanej już w filmie kinowym, w pozostałej części zobaczymy przebieg zdarzeń sprzed zawiązania specgrupy. Dowiemy się, co działo się wcześniej z trójką głównych bohaterów.

- Pokażemy ich prywatne życie i pracę oraz opowiemy, co spowodowało, że znaleźli się w jednej grupie, dowodzonej przez generała Światło  - zapowiada producent filmu i serialu Emil Stępień. - Zmagania oficerów z rodzinnymi dramatami będą naprawdę emocjonujące.

Zawodowi aktorzy i... przestępcy

Twórcy serialu i TVP nie wykluczają, że jeśli prezentacja pięciu odcinków wzbudzi odpowiednio duże zainteresowanie widzów, powstanie klasyczny, 13-odcinkowy sezon "Służb specjalnych". W obsadzie znaleźli się ponadto: Kamilla Baar, Agata Kulesza, Jan Frycz, Marcin Bosak, Eryk Lubos i Andrzej Grabowski. Obok nich pracują naturszczycy - autentyczni oficerowie służb i policji oraz... przestępcy.

Serial "Służby specjalne" zobaczymy wiosną w TVP 2. Wstępnie czas emisji zaplanowano na niedzielę na godzinę 21.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Służby specjalne (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje