Reklama

The Big C

Słowo na R

Ocena
serialu
4
Przeciętny
Ocen: 25
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Słowo na R" już w Polsce

Od 30 marca na antenie Tele 5 będziemy mogli śledzić losy walczącej z rakiem Cathy.

Kiedy Cathy Jamison (Laura Linney) dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chora na raka, stara się pogodzić ze świadomością, iż wkrótce umrze. Postanawia się nie zadręczać i jak najlepiej wykorzystać czas, który jej pozostał. Diagnozę przyjmuje z pogodą ducha i traktuje chorobę jak wyzwanie, aby resztę swoich dni przeżyć jak najpełniej.

Reklama

Prawdę o swoim stanie zdrowia ukrywa przed mężem Paulem i nastoletnim synem Adamem. Od tej chwili zamierza cieszyć  się pełnią życia i spełnić swoje najskrytsze marzenia. Dla niektórych reakcja Cathy na diagnozę lekarza może wydać się szalona i szokująca.

Jednak myśl o tym, że nie ma nic do stracenia, uskrzydla ją i sprawia, że zapomina o swoich kompleksach i lękach, odkrywa w sobie pasję i wolność. Jednocześnie stara się zatroszczyć o przyszłość najbliższych. Postanawia zrealizować swoje najskrytsze pragnienia - basen na tyłach domu i czerwony sportowy samochód, który zamierza zostawić w spadku synowi na osiemnaste urodziny.

Jej podróż do kresu życia staje się tym bogatsza, im więcej spotyka na swojej drodze osób, których być może nie poznałaby, gdyby nie choroba. 


"Słowo na R" to opowieść o życiu, zmaganiach z chorobą, pogonią za marzeniami w zderzeniu ze śmiercią. Dla Cathy najważniejsze staje się, aby się nie poddawać i nie tracić dobrego humoru.

Serial będziemy mogli oglądać w Tele 5 od poniedziałku do piątku około godziny 22:00. Premierowy odcinek już 30 marca.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Słowo na R | seriale | Tele 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje