Reklama

Słodkie życie

Ocena
serialu
5,8
Przeciętny
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Elżbieta Romanowska gwiazdą "Słodkiego życia"

W marcu TVP rozpocznie emisję nowego serialu "Słodkie życie". W nagrywanym przy udziale publiczności sitcomie występują gwiazdy Kabaretu Moralnego Niepokoju i aktorzy komediowi - Mikołaj Cieślak, Ewa Gorzelak, Roberta Górski, Elżbieta Romanowska i Jerzy Łapiński."Słodkie życie" opowiada historię kochającej się pary o skrajnie odmiennych poglądach - on jest zagorzałym katolikiem, ona umiarkowaną feministką.  Ich życie wywraca do góry nogami wizyta krewnego, który rozstał się z wieloletnią partnerką.

- Gram postać Klary, która na pierwszy rzut oka wydaje się być troszkę nierozgarniętą, głupiutką kobietą z typowych kawałów o blondynkach. A tak naprawdę to cwana lisica. Jest córeczką bardzo bogatego tatusia i to jest jej duży atut. Jest również partnerką Jurka - konkubiną, jak to sam o niej mówi, i mamą Majki. Poznajemy Klarę w momencie, kiedy Jurek postanawia od niej odejść. Ale ponieważ jest to kobieta, która się łatwo nie poddaje, postanowiła zawalczyć o swojego ukochanego mężczyznę - mówi Elżbieta Romanowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Sitcom "Słodkie życie" jest nagrywany z udziałem publiczności, która żywo reaguje na to, co dzieje się na planie. Taki tryb pracy był dla Romanowskiej bardzo wymagający, ale przyniósł jej sporo satysfakcji.

- To bardzo stresujące, bo wiadomo, że jak się nagrywa serial, to można powtórzyć coś, co nie wyszło. U nas taka możliwość również istnieje, ale staramy się tego nie robić, żeby widz, który przyjdzie do nas do studia, mógł spokojnie obejrzeć całość serialu bez przerywania i wczuć się w historię. Dla aktorów to jest podwójny stres, ponieważ tak jak w teatrze, wszystko dzieje się tu i teraz. To coś nowego, takie podejście wymaga innego rodzaju grania i nie każdy z nas miał okazję spróbować swoich sił w takiej konwencji - mówi Romanowska.

TVP1 wyemitowała do tej pory dwa pilotażowe odcinki "Słodkiego życia" 1 i 6 stycznia 2014 roku. Emisja całej serii, która składać się będzie z 13 odcinków, planowana jest na marzec 2014 roku.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Słodkie życie | Elżbieta Romanowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje