Reklama

Ślepnąc od świateł

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 87
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Janusz Chabior: Brzydal z duszą anioła

Twórcy często obsadzają go w rolach czarnych charakterów oraz facetów, z którymi lepiej nie zadzierać. Od kilku lat twardzieli w filmach Patryka Vegi. Prywatnie jest dowcipny i wrażliwy. Jak sam mówi: "Moje życie to moje życie, a praca jest pracą".

Janusz Chabior urodził się 17 lutego 1963 r. w Legnicy, w której stacjonowali żołnierze radzieccy. Zadebiutował w 1993 roku niewielką rola w filmie "Obcy musi fruwać". Od tamtej pory niemal nie schodzi z planów filmowych. W rozmowie z Gazetą Wyborczą przyznał, że aktorstwo pozwala mu spełniać marzenia.

Reklama

"Jego wspaniałość polega na tym, że czasem pozwala spełniać marzenia. Jednym z takich był kontrabas. I byłem kontrabasistą w "Kołysance" u Machulskiego. Umiejętność gry na jakimś instrumencie to cudowna rzecz, a muzycy, których znam, to fajni ludzie. Lubię przebywać w ich towarzystwie" - przyznał aktor.

Na ekranie wciela się w postacie charakterystyczne, o których trudno zapomnieć. Po pracy woli się nie wyróżniać z tłumu. Spokój w życiu prywatnym wiele dla niego znaczy. Chociaż pokazywał się z partnerkami na premierach filmowych, to o swoich związkach nie lubi opowiadać w mediach. Z dziennikarką Barbarą Chabior, ma syna Nikodema. W 2013 roku rozwiódł się z aktorką Anitą Poddębniak. 

Po rozwodzie z Anitą Poddębniak, czyli Matysiakową z niezapomnianej "BrzydUli", aktor stwierdził w wywiadzie, że szuka kobiety, z którą - to jego słowa - chciałby zostać w łóżku dłużej niż godzinę. Wkrótce potem związał się z charakteryzatorką, którą poznał na planie filmu "Wołyń" Wojtka Smarzowskiego. Ich uczucie okazało się jednak niezbyt trwałe. Kolejną partnerką Janusza Chabiora była Anna Janik, czyli Dominika z "Klanu", ale i ona niezbyt długo zagrzała miejsca u jego boku.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje