Reklama

Jan Frycz ma problemy ze zdrowiem!

Jak donoszą media, popularny polski aktor ma problemy ze zdrowiem i może czekać go kolejna operacja. Co mu dolega?

Jak informuje tygodnik "Rewia", Jan Frycz od dłuższego czasu ma problemy z kręgosłupem. Uraz, jakiego doznał aktor, jest rezultatem wypadku samochodowego. W 2015 roku Frycz stracił panowanie nad pojazdem, dachował i zjechał do rowu.

Według najnowszych doniesień, ma przejść kolejną operację kręgosłupa. To wpłynęło na jego plany zawodowe - aktor musiał zrezygnować na jakiś czas z występów na deskach Teatru Narodowego. Po zabiegu czeka go rehabilitacja.

Jan Frycz: Życie prywatne

Choć Jan Frycz przez lata spełniał się w roli aktora i cieszył się uznaniem widzów, jego życie prywatne dalekie było od udanego. Po raz pierwszy stanął przed ołtarzem w wieku 22 lat, biorąc za żonę aktorkę Grażynę Laszczyk. Krótko po tym, jak na świat przyszła ich córka, Gabriela, Frycz porzucił rodzinę, twierdząc, że małżeństwo to nie miało przyszłości.

Reklama

Później Jan Frycz szukał szczęścia u boku dużo młodszej Agaty, która w chwili, gdy się poznali, uczęszczała jeszcze do liceum. Mogłoby się wydawać, że był to koniec burzliwego okresu w miłosnym życiu aktora. Fryczowie doczekali się piątki dzieci - Antoniego, Michała, Wojciecha, Marii i Olgi.

Pewien czas później aktor zdecydował się ożenić po raz trzeci. Jego małżeństwo z Małgorzatą Frycz trwa do dziś i nie przyniosło mu potomstwa.

Zobacz też:

Maria Dębska o romansie. Skomentowała plotki

Wiktoria Gąsiewska pozuje w pościeli!

Robert Gonera walczy o dziedzictwo kulturowe Polaków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje