SkyShowtime
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 39
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zwycięzca": Robert Więckiewicz w finale serialu. Zagrał premiera Polski

W finałowym odcinku czesko-słowackiego serialu "Zwycięzca" w rolę polskiego premiera i jego żony wcielają się Robert Więckiewicz oraz Magdalena Popławska. Produkcję oglądać można w serwisie SkyShowtime.

"Zwycięzca" to pierwszy czesko-słowacki serial oryginalny SkyShowtime.

Produkcję wyreżyserował Jan Hřebejk (twórca kultowego filmu "Pod jednym dachem") na podstawie scenariusza Zuzany Dzurindovej. Za zdjęcia odpowiada Martin Šácha. W rolach głównych, obok popularnego słowackiego aktora Ady'ego Hajdu, występują laureatka Czeskiego Lwa Ivana Chýlková, nominowana do Czeskiego Lwa Natalia Germani, a także młode wschodzące gwiazdy Petra Dubayová i Rebeka Rigová.

Reklama

Robert Więckiewicz i Magdalena Popławska w serialu "Zwycięzca"

W finałowym odcinku serialu w rolę polskiego premiera i jego żony wcielają się Robert Więckiewicz oraz Magdalena Popławska, a ich córkę gra Ernestyna Tatarska.

W obsadzie znaleźli się także Noël Czuczor, Milan Ondrík, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Rea Frlajsová, Vladislav Plevčík, Sarah Arató i Štefan Martinovič.

Ta komedia familijna opowiada historię Viktora Hudáka (Ady Hajdu), byłego premiera małego europejskiego kraju, który zakończył karierę polityczną i po dekadzie usiłuje wrócić do życia na łonie rodziny. Starając się na nowo wdrożyć w codzienną, rodzinną rutynę, próbuje zbliżyć się do żony i córek. Ten nowy etap w jego życiu okazuje się jednak pełen niespodzianek i wyzwań, często trudniejszych niż te, z którymi przez lata mierzył się w rządzie.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Robert Więckiewicz | Magdalena Popławska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy