SkyShowtime
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 32
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znani aktorzy o serialu z SkyShowtime. Intryga to nie wszystko

Julianne Moore i Nicholas Galitzine tworzą razem ekranowy duet w nieco ekscentrycznym serialu "Mary & George" W rozmowie dla RadioTimes postanowili podzielić się swoimi przemyśleniami na temat produkcji.

"Mary & George": O serialu

Wspomniane dzieło miało swoją premierę na platformie SkyShowtime w marcu, wszystkie odcinki zadebiutowały jednocześnie. Historia przedstawiona opowiada losy matki i syna, którzy postanawiają piąć się po szczeblach społecznej drabiny, by ostatecznie znaleźć się w bliskim kręgu, zaufanych ludzi Króla Jakuba I. Bohaterom, a szczególnie postaci granej przez Julianne Moore, przyświeca motto: cel uświęca środki, stąd ich metody często mogą wydać się niekonwencjonalne, ponadto, aby piąć się w tej hierarchii statusu społecznego, nie cofną się przed niczym. 

Reklama

"Mary & George": Coś więcej niż intrygi

W trakcie serialu widz ma okazję zobaczyć, jak George i Mary zmieniają się wraz z powiększaniem zgromadzonego kapitału, a także zyskiwania coraz większych wpływów na dworze króla. Jednakże obserwowanie ewolucji, jaką przechodzą bezduszni intryganci to tylko połowa tego, co serial ma do zaoferowania

Odzyskiwanie historii i przepisywanie jej na nowo z perspektywy osób, które przez długi czas nie miały możliwości dojścia do głosu, wydaje się nadrzędnym miejscem, do którego próbowali dążyć twórcy. Potwierdzają to również słowa aktorów. Galitzine mówi: "myślę, że taki typ postaci jest naprawdę unikatowym i porusza kwestie seksizmu, obecnego w czasach bohaterów". Dodaje również: "uważam, iż to zdecydowanie ekscytujące i motywujące być częścią projektu taki jak ten". 

Julianne Moore również porusza temat przepisywania na nowo pewnych wydarzeń i stwierdza: "to interesujące, że kiedy ludzie mówią o historii kobiet lub queerowej historii, używają słów takich jak: Och, czy to nie zaskakujące, że tak to się wydarzyło? A to oczywiście się wydarzyło, tylko nie zostało zarejestrowane. To wspaniałe móc opowiadać takie historie z innej perspektywy". 

"Mary & George": Gdzie Oglądać?

W wypowiedziach bohaterów można zauważyć ogromną ilość entuzjazmu, wydają się być bardzo zadowoleni z projektu, w który włożyli mnóstwo pracy. Jeśli chcecie skonfrontować swoje oczekiwania ze zdaniem aktorów, serial możecie oglądać na platformie SkyShowtime

Zobacz też: 

Co oglądać w weekend na streamingu? Nasze propozycje na weekend 5-7 kwietnia

Ogromne wzrosty Netflixa. Ale jedną rzeczą gigant już się nie podzieli

Kto zyskał, kto stracił? Lider VOD w Polsce jest tylko jeden

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: SkyShowtime | Julianne Moore
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy