SkyShowtime
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 32
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To będzie pierwszy polski serial SkyShowtime. Za kamerą reżyser "Znachora"

Przedstawiciele serwisu SkyShowtime ogłosili dzisiaj, że firma rozpoczyna produkcję własną w Polsce. Pierwszą lokalną produkcją oryginalną realizowaną na zamówienie serwisu będzie polski serial SkyShowtime Original "Śleboda". To kolejny krok w strategii firmy, która poprzez swoje zaangażowanie na lokalnych rynkach, chce poszerzać ofertę programową o seriale tworzone z myślą o widzach na poszczególnych rynkach.

Serial SkyShowtime Original "Śleboda" oparty zostanie na pierwszej części popularnej serii etno-kryminałów autorstwa Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej oraz Michała Kuźmińskiego. Producentką serialu jest Magdalena Szwedkowicz, a za reżyserię odpowiada Michał Gazda ("Znachor").

"Cieszę się, że rok od rozpoczęcia działalności w Europie Środkowo-Wschodniej, możemy ogłosić pierwszy polski serial oryginalny, który wyprodukowany zostanie na nasze zamówienie - 'Ślebodę'. To dla nas ważny krok, którym chcemy zaznaczyć zaangażowanie w dostarczanie naszym odbiorcom wysokiej jakości lokalnych treści" - powiedział Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime.

Reklama

"Kos" Pawła Maślony trafi do oferty SkyShowtime

W 2024 roku na platformie SkyShowtime będzie można też zobaczyć nagrodzony Złotymi Lwami film "Kos" Pawła Maślony.

Prawa do produkcji zostały zakupione od Viaplay Content Distribution. Tym samym "Kos" stanie się pierwszym filmem SkyShowtime Exclusive dostępnym w serwisie w naszym kraju.

"Kos" został nagrodzony największą liczbą statuetek na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, gdzie otrzymał dziewięć nagród, w tym Grand Prix - Złote Lwy dla najlepszego filmu.
 

 


 


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: SkyShowtime
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama