SkyShowtime
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 39
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powieść Remigiusza Mroza podstawą nowego serialu

Serwis SkyShowtime zapowiedział nowy polski serial. Będzie to adaptacja powieści "Langer" autorstwa Remigiusza Mroza. Produkcję wyreżyseruje Łukasz Palkowski, a w roli głównej wystąpi Jakub Gierszał.

Langer to sześcioodcinkowy thriller, w którym zobaczymy Jakuba Gierszała w roli Piotra Langera — młodego i rzutkiego biznesmena, który po tragicznie zmarłym ojcu odziedziczył holding finansowy. W czasie wolnym od pracy Piotr jest nieuchwytnym seryjnym mordercą, którego od lat bezskutecznie ścigają prokuratorzy.

Pewnego dnia w jego życiu pojawia się zachwycająca kobieta – Nina, która, aby przyciągnąć uwagę Langera i zbliżyć się do niego, zjawia się na jego gali charytatywnej. Wkrótce potem wdaje się w niebezpieczną grę i związek z Langerem, które nie ułatwiają jej szukania dowodów na to, że jest on psychopatycznym mordercą. Czy tym razem sprawiedliwość zwycięży?

Reklama

Serial SkyShowtime Original "Langer" to adaptacja popularnej powieści Remigiusza Mroza, który od lat utrzymuje się w czołówce najbardziej znanych pisarzy w Polsce. Producentką serialu jest Violetta Furmaniuk-Zaorska ("Kobieta sukcesu", "Chyłka", "Behawiorysta"), a reżyserem Łukasz Palkowski ("Bogowie", "Chyłka", "Behawiorysta").

To drugi polski serial zapowiedziany ostatnio przez SkyShowtime. Wcześniej ogłoszono prace nad "Ślebodą". Zdjęcia ruszyły w kwietniu 2024 roku. W rolach głównych zobaczymy Marię Dębską, Macieja MusiałaPiotra Packa

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: SkyShowtime | Remigiusz Mróz | Łukasz Palkowski | Jakub Gierszał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama