SkyShowtime
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 32
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie będzie kontynuacji serialu popularnego komika. "Ten etap mojego życia jest skończony"

Pete Davidson zdecydował, że nie będzie kontynuował pracy nad serialem "Zupełne nic". W autobiograficznej produkcji realizowanej dla Peacock komik wcielił się w fikcyjną wersję samego siebie.

Pierwszy sezon serialu "Zupełne nic" liczy osiem odcinków. Ich fabuła była oparta na życiu Davidsona — popularnego komika, który szuka swojej drogi i stara się poradzić sobie z licznymi traumami. Poza nim w produkcji wystąpili także Edie Falco i Joe Pesci, którzy wcielili się w matkę i dziadka głównego bohatera.

Reklama

"Zupełne nic" pojawiło się na serwisie Peacock w maju 2023 roku. W Polsce wszystkie odcinki można zobaczyć dzięki platformie streamingowej SkyShowtime. Chociaż serial otrzymał zlecenie na realizację drugiego sezonu, Davidson stwierdził, że nie podejmie się jej.

Pete Davidson tłumaczy się z decyzji o zakończeniu serialu "Zupełne nic"

"Zawsze widziałem 'Zupełnie nic' jako zwierciadło mojego życia, ponieważ jest tak osobisty. Opowiada o moich problemach i rodzinie. Moje życie od dekady jest w ukazywane w mediach, więc chciałem opowiedzieć swoją historię na swój sposób. Z całej mojej pracy z 'Zupełnie nic' jestem najbardziej dumny" - przyznał komik.

"Jestem wdzięczny Lorne'owi Michaelsowi i Broadway Video, Peacock, Universal Television oraz niesamowitej obsadzie i zespołowi scenariopisarskiemu, dzięki którym udało mi się stworzyć coś szczerego, zabawnego i z głębi serca. Czuję jednak, że ta część mojego życia się skończyła. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wtedy wspierali, zawsze będę wam za to wdzięczny" - zakończył Davidson. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pete Davidson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama